• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

SON PART CLAAS MEDION 340, ARES 557 & ERKUNT HAŞMET 110 BUĞDAY HASATINDA 2017...!!!

SON PART CLAAS MEDION 340, ARES 557 & ERKUNT HAŞMET 110 BUĞDAY HASATINDA 2017...!!!

28/06/2017 - 11/07/2017

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da buğday tarlalarımızı hasat etmekteyiz. Bu sene çoğunu ilk etapta emanete verdikti. O yüzden genelde kamyona biçtik. Bunlar buğday hasatından son fotoğraflar. Şimdi sizlerle paylaşıyorum....;)

alipasalierkan.............;)

SON

First CLAAS....!!!:cool:

Maşallah Erkan abi bereketli olsun... siz romorkları arka arkaya takmıyorsunuz heralde demi. :) Birde valtra size mi ait? performans oalrak nasıl tavsiye eder misiniz valtrayı?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar.....;)

Bereketli olsun biraderim maşallah yine döktürmüşün.
Hem konu , hemde tarla çok bereketli görünüyor :)
Maşallah Erkan abi bereketli olsun... siz romorkları arka arkaya takmıyorsunuz heralde demi. :) Birde valtra size mi ait? performans oalrak nasıl tavsiye eder misiniz valtrayı?
Eskiden takıyorduk. Ama artık büyük römorklar var. Ondan pek nadir takıyoruz. Valtra bizim değil. Sahibi memnun traktörden. Bana göre biraz şöfor traktörü diyebilirim. Şahsen kendim kullanacaksam daha konforlu marka ve modelleri tercih ederdim. Ama şöfor için ideal diyebilirim...
Güzel çalışma .

Üst Alt