Sprink fıskiye

Selamın aleyküm herkese bereketli sezonlar dilerim. Benim bir sorum olacak sizlere tarlamda kullanmak için sprink fiske alacağım hangi markayı önerirsiniz fiyat performans olarak hangisi daha iyi olur

Resimler ve ekler

• IMG20230801142501.jpg
    IMG20230801142501.jpg
    137.1 KB · Görüntüleme: 23
Cansu(lion) aldım sezon başında, memnunum.tek göz yuvarlak tek göz yarıklı olmasına dikkat et.
Gözleri en ince 1.8x2.8 olanı aldım.
En ucuz cansuydu, daha ucuzunu bulsam ondan alırdım, hepsi aynı.
Klasik turuncu akona 5x4.2 gözlü tek hat yerine Cansu sprinkle 3 hat yaptım, 2 boru arayla değiştiriyorum
10 günde biten tarla 5 günde bitiyor ama suyu hiç durdurmuyorum, bahçe sular gibi az az sürekli.

Cansu(lion) aldım sezon başında, memnunum.tek göz yuvarlak tek göz yarıklı olmasına dikkat et.
Gözleri en ince 1.8x2.8 olanı aldım.
En ucuz cansuydu, daha ucuzunu bulsam ondan alırdım, hepsi aynı.
Klasik turuncu akona 5x4.2 gözlü tek hat yerine Cansu sprinkle 3 hat yaptım, 2 boru arayla değiştiriyorum
10 günde biten tarla 5 günde bitiyor ama suyu hiç durdurmuyorum, bahçe sular gibi az az sürekli.
Ben yıllardır kullanıyorum. Stf var muazzam kaliteli çok hoşuma gidiyor akona da çok güzel sulama yapıyor lakin plastik kırma olayı fazla oluyor 2 sene sonra baya baya dayanmıyor. Piltar aldım memnun kalmadım jain kullananlara baktım stf ile sulaması hemen hemen aynı ve çok pahalı. Akplas düşünüyorum oda nasıl tam bilmiyorum

Öncelikle teşekkür ederim, sayeniz de stf s17 yi duymuş oldum ve hemen netten inceledim. Teknik verileri 24 mt lik tam daire sulamadan bahsediyor.Şu an ismini bilmediğim ve çapı 14 mt olan bir sprink kullaniyorum.17 lik lombardini ile yerine göre 24 ile 30 tabanca calisabiliyor.14 mt lik tabanca yerine doğrudan stf s17 yi kullanabilir mi yim ?
Eğer gerçekten 24 mt lik sulama alanı olursa iki boru da bir tabanca yerine 3 boru da bir tabanca yerlestirilebir mi?

• Beğen
Tepkiler: h.ilerigiden
3.8 meme kullaniyoruz biz 12 metre civari atiyor 10 metreye bir yagmurlama takili su motorlari hakkinda bilgim yok etkin sulama icin yagmurlamanin oluşturduğu daireler birbiriyle keşismeli katalogdakiler rüzgarsiz ortam verileridir sabit sulama ile aktarmali sistemde ara mesafesi değisir

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan