Steyr 1994 model 8033 Nasıldır

Üstadkar bu 8033 hakkında hiçbir yerde bilgi bulamadım nedir ne değildir özellikleri nedir tavsiye edermisiniz 1994 model 12bin tlye birtane buldum yardımlarınızı bekliyorum

Alper, bizim komşu köyden bir abide var modelini hatırlamadığım 8033 var, yakıt ve çekişinden şikayetleri yok. Bağcılıkla da uğraştıkları için iyi geliyor ufak traktör onlara aynı zamanda normal tarladada iş yapıyorlar problem yok.

Fakat 35 beygir bir traktör ne kadar yeterli olacak sana, ya da 154 Leyland' tan sonra tatmin edecek mi?

Nacizane tavsiyem sırasıyla 8073, 768. 8053, 8050 Steyr bakmandır.

Olmadı temiz bir İtalyan 480 ya da 640 bak derim. Yakıtını bilmem ama 750, 780 bile bulunur 12-13 bin lira arasında.

Kaç model oluyo üstad onlar piyasası ne kadar
İtalyan 480 73-76 model arası oluyor, turuncu jant. 12-13 bin arasında piyasası. 48 beygir 3 silindir. 2600cc

68-72 model arasında 450 Fiat lar da var. 10 bin lira civarından. İşini fazlasıyla görür. Yakıt ve çekişi fena değil. 45 beygir 3 silindir, 2350cc

Yaşına göre ufak kusurları vardır ama bakımlı olanı sorunsuzdur.

• Beğen
Tepkiler: alpertunga
Steyr in az bulunan ve cok az yakan bir modeli. Ufak isler icin memnun kalirsin. Orjinalse zaten sorun yok eger revizyonlu ise hangi ustanin yaptigini ogren ve usta ile mutlaka gorus. Cunku parca sikintisindan bazen uydurma isler ile karsilasiyoruz.
Üstadım sen kullanıcısısın galba senin bilgilerinden faydalanmak isterim özelden numaramı mesaj atıyorum sende verirsen whatsaptan sormak istediklerim var.

İtalyan 480 73-76 model arası oluyor, turuncu jant. 12-13 bin arasında piyasası. 48 beygir 3 silindir. 2600cc

68-72 model arasında 450 Fiat lar da var. 10 bin lira civarından. İşini fazlasıyla görür. Yakıt ve çekişi fena değil. 45 beygir 3 silindir, 2350cc

Yaşına göre ufak kusurları vardır ama bakımlı olanı sorunsuzdur.
Yüksek traktörmü ustam onlar ufak bişey istiyorum sorun çıkarırmı bu modeller sürekli malum yaşları baya var

Yüksek traktörmü ustam onlar ufak bişey istiyorum sorun çıkarırmı bu modeller sürekli malum yaşları baya var
Fazla yüksek ve uzun traktör değil 480, manevrası iyi. Ufak araziler veya dar alanlarda yapılan işler için ideal. Sorun çıkarmaz pek, bizde var 73 model 640. 2. Traktör diye aldık çiftçeker yanına. Gücü yettiği için büyük traktör ile yapmayı düşündüğümüz işleri bile yaptırıyoruz ona. Sağlamlık çok iyi, bakımlı olanı kolay masraf çıkarmaz. Zaten Fiat traktörlerin geneli sorunsuzdur, kronik bir hata bulamazsın.

• Beğen
Tepkiler: keskın 39
20 dönüm 5x4 dikim mesafeli yarı bodur badem bahçem var bu yıl dikim yaptım. İlaçlama, ot mücadelesi, gübre dağıtma gibi bahçe işleri için Steyr 8033 almayı düşünüyorum, Yeterli gelir mi?
Kazayağı kaçlı çekebilir (7-9-11)?
400 Litre asılır tip ilaçlamada eğimli arazide sorun olur mu hafiflikten dolayı?
Arka kolların kaldırma kapasitesi ne kadardır?
İkinci el alacağım traktörde nelere dikkat etmeliyim?
Motor bitikse rektefiye kaça malolur?
10.000 civarı başka önerebileceğiniz traktör var mı?

20 dönüm 5x4 dikim mesafeli yarı bodur badem bahçem var bu yıl dikim yaptım. İlaçlama, ot mücadelesi, gübre dağıtma gibi bahçe işleri için Steyr 8033 almayı düşünüyorum, Yeterli gelir mi?
Kazayağı kaçlı çekebilir (7-9-11)?
400 Litre asılır tip ilaçlamada eğimli arazide sorun olur mu hafiflikten dolayı?
Arka kolların kaldırma kapasitesi ne kadardır?
İkinci el alacağım traktörde nelere dikkat etmeliyim?
Motor bitikse rektefiye kaça malolur?
10.000 civarı başka önerebileceğiniz traktör var mı?

Bizde 768 var bayır yerlerde 11 li zorluyo biraz düzde iyi. O yüzden 9 lu yada 11 liyi düşünme hatta 7 li bile şüpheli