Steyr 768 - Bahçe Düzenlemesi 2

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,3615.0.html Buradaki resimlerinde devamını atıyorum.

Bu taraf komşunun bahçesi, eski duvardan çıkan kerpiçleri taşıyoruz. İlk önce kepçeye sonra römorka döküyorum. Baya ağır çekiyor bu kerpiçler, motoru zıplatıyor valla. :)

Burada motoru batırdım. ;) Kerpiç yüklü arabayla toprak yığınının üstünden geçelim dedik oranın da altında hayvan gübresi varmış, römork 'cuk' diye oturdu gübreye. Daha önce 30 defa geçtim bişey olmadı demekki araba baya dolmuş bu sefer. Bende zaten malzeme arıyorum, indim resim çekmeye daha bir tane çektim babam çıkardı hemen, aksiyonu mahfetti. :D İyi duman atıyor ama motor, kepçede koca koca taşlar var.

Buda römorku çıkardıktan sonra, karşıdaki kapıdan çıktık sonuç bu. :)

Kerpiçleri indirirken.

Ynt: Steyr 768 - Bahçe Düzenlemesi 2

[glow=red,2,300]Süper resimler Mustafa..İşinizi garantiye almışsınız valllahi..Kerpiçten duvar iyi olmuyor yav...Güzel pozlar yakalamışsın emeğine sağlık...Zaten steyr canavar gibi duruyor o römorküde çıkramamız yaw..[/glow]

güzel resimler mustafa
römorku sen çıkaramadın mı ?
bi zamanlar bizde de tiftik keçisi wardı 1.000 taneydi 1997de antakyalı bi kasaa sattık 50-60 kadar bırakmıştık onlarıdda 3-4 sene önce sattık kökünü gazıdık anlıyacağınız

@Koray: Motor tabi biraz debelendi, kafadan 4 ton yük var arkada, ileri geri yapıp asılınca çıktı tabi.

@Salih: Ben dedim ya fotoğraf çekmek için olay arıyorum, çekmek için indim aşağı, uzaklaştım foto çekcem diye babamda arkadan geliyordu daha bi dakka diyene kadar atladı motora. Bizim aksiyon mort. :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=3681.msg37549#msg37549 date=1211405130' Alıntı:
@Salih: Ben dedim ya fotoğraf çekmek için olay arıyorum, çekmek için indim aşağı, uzaklaştım foto çekcem diye babamda arkadan geliyordu daha bi dakka diyene kadar atladı motora. Bizim aksiyon mort. :)
:D :D :D Hakkaten mort olmuş aksiyon.Güzel fotolar,aksiyonsuz olsa da :D