STEYR OLMASADA NEWHOLLAND İLE YAPARIZ BIZDE EVLİLİK TEKLİFİMİZİ

Arkadaşlar sizin için Macar arkadaşa çevittirdim videodaki yazıları, videodaki gibi eş zamanlı olmasa da geçen hikayeyi burdan okuyabilirsiniz:

Adam olayı hikayeleştirmiş, videoyu çeken arkadaş. Parantez içlerini olayı anlatmak için kendim yazıyorum, geri kalanı çevirdiğim kısımlar:

Bir zamanlar birbirini çok seven bir köylü kızı ve çocuğu vardı. Çok büyük hayalleri yoktu, Tanrıdan tek istedikleri sonsuza kadar beraber yaşamaktı. Kalplerindeki yangını tarif edecek bir sözcük yoktu dünyada. Aşkları bir peri masalı gibiydi.
Bir gün çocuğun aklına büyük bir fikir geldi ve bunun için mükemmel bir gün seçti. İlkbahar çiçeklerinin kokusu her tarafı kaplıyordu( videodaki günün güzelliğinden bahsediyor sanırım). Kuşlar "Sonunda evlenme mi teklif edeceksiiin?" diye şarkı söylüyorlardı.
Kızın bu günün öneminden ve başına geleceklerden haberi bile yoktu. Çocuk ile beraber traktörde zıplaya zıplaya gidiyorlardı ve çocuk kıza ışıldayan gözlerle bakıyordu. En sonunda kız dedi ki:
-Niye bana bunu yapıyorsun?

-7 sene sonra benden evlenme teklif etmemi bekliyorsun, dedi çocuk.

Veee karşılarındaki tarlada kız için 1008 tane çiçekle yazılmış "benimle evlenir misin?" yazısı duruyordu.

Kız " ben şimdi ne yapacağım" gibi bakarken çocuk eğilip kızın elini tuttu ve o soruyu sordu. Kızın da cevabı "evet" yani macarca "Igen" oldu.

SON

Beyler evlenme teklifi yaparken böyle yaratıcı olmalıyız çiftçiler olarak bence, elimizdeki imkanlar kızların aklını başından alacak düzeyde, şunu okuttuğum bütün kız arkadaşlarımın dibi düştü az önce. Kamera kaydı için de yardımcı oluruz, [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] abimizde drone da var :D Ayrıca Macarca-İngilizce çeviri için arkadaşım Mark Kovacs'a teşekkür ediyorum burdan :)

Son düzenleme:
Böyle bir teklif yapmak için öncelikle devasa bir traktör şart. Aynı zamanda çevre de lazım. Böyle bir şey yaparsa anca [MENTION=47]b.ozyurt[/MENTION] yapar. :) Şimdiden üniversiteyi garajda toplamaya başlamış zaten.
Boşuna dernek kurmuyoruz sponsor oluruz bu tür organizasyon yapacak gençlere [emoji4] traktör bizden teklif sizden [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: meskisehiri
Mısır ekenlere tavsiye 1 dekar yeri boş bırakın tohumları ekerken ne yazacaksanız öyle ekin. Tohumlar filizlenip büyüdükçe yazınız ortaya çıkacak. Mısır boyu 1 metre olduğu zaman teklif edebilirsiniz ;) İmkan varsa mısırları büyümeye başladığı zaman hergün drone ile havadan görüntüsünü alın 10 günde hem mısırlar büyümüş olur hemde yazınızın günden güne nasıl ortaya çıktığı belli olur. :D :D

Mısır ekenlere tavsiye 1 dekar yeri boş bırakın tohumları ekerken ne yazacaksanız öyle ekin. Tohumlar filizlenip büyüdükçe yazınız ortaya çıkacak. Mısır boyu 1 metre olduğu zaman teklif edebilirsiniz ;) İmkan varsa mısırları büyümeye başladığı zaman hergün drone ile havadan görüntüsünü alın 10 günde hem mısırlar büyümüş olur hemde yazınızın günden güne nasıl ortaya çıktığı belli olur. :D :D

beklersin beklersin tam kıza göstereceğin zaman domuz dümdüz yapar :D

• Beğen
Tepkiler: b.ozyurt
:D Vallaha benimde aklıma buna benzer bir şey gelmişti. Bende bayır tarlayı pullukla sürüp öyle bir şey düşünmüştüm bir ara ama hatun gitti :D :D Biz kaldık hep tek hep yek. Şarkıda güzel gitmiş.

TRAKKLÜP olarak bekarlara sponsor olalım. Evlenene 2 bidon hümik benden hediye :D

hesaplara bak ya :D patatesle yapsak daha iyi görünür hem para eder belki :D

onuda köstebek yer bitirir. BENİMLE EVLENİR MİSİN yerine BENİ EV.E..R. diye yazı kalıverir ondan sonra uğraş dur :D durumu da anlatamazsın ıı şey köstebek yaptı falan dersin :D

:D Vallaha benimde aklıma buna benzer bir şey gelmişti. Bende bayır tarlayı pullukla sürüp öyle bir şey düşünmüştüm bir ara ama hatun gitti :D :D Biz kaldık hep tek hep yek. Şarkıda güzel gitmiş.

TRAKKLÜP olarak bekarlara sponsor olalım. Evlenene 2 bidon hümik benden hediye :D

pullukla o iş olmaz la S harfini yapacam diye kıracak pulluğu motoru :D

• Beğen
Tepkiler: doganbey1
onuda köstebek yer bitirir. BENİMLE EVLENİR MİSİN yerine BENİ EV.E..R. diye yazı kalıverir ondan sonra uğraş dur :D durumu da anlatamazsın ıı şey köstebek yaptı falan dersin :D

pullukla o iş olmaz la S harfini yapacam diye kıracak pulluğu motoru :D

Ya bilader niye hemen su koyuveriyon. Sen niyetine gir ben yardım ederim. Olmadı BENİMLE EVLENİR MİN yaz gitsin ;D