• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

SULAMA KUYUSU SAYAÇ TAKIMI

belimizi nasıl bükecekler şaşırdı kaldılar.

Çok paylaşım yaptığın için tanıdık e burası da aile ortamı olsun istiyoruz yanlışmıyım?
Benim ismim Kamuran yaş 34
aile ortamında Türk kültüründe büyüğe ne zamandır adıyla hitap ediliyor onu anlatmaya çalışıyorum burası zaten aile ortamı herkes abi kardeş. yoksa sıkıntı yok.

aile ortamında Türk kültüründe büyüğe ne zamandır adıyla hitap ediliyor onu anlatmaya çalışıyorum burası zaten aile ortamı herkes abi kardeş. yoksa sıkıntı yok.
Mobil den giriyorum ben abicim kimsenin yaşını göremiyorum bende bilirim büyüğü küçüğü
Tanıştığımıza memnun oldum bu arada resmin genç gösteriyo dedim benle akrandır ( biz erken yaşlanmışız)

Mobil den giriyorum ben abicim kimsenin yaşını göremiyorum bende bilirim büyüğü küçüğü
Tanıştığımıza memnun oldum bu arada resmin genç gösteriyo dedim benle akrandır ( biz erken yaşlanmışız)
tamam kral kusura kalma.. bende memnun oldum :) sen yinede öyle düşünme. yüze bakarak belli olmaz yaş kış ayındayız ayaz ve soğuk insanı yaşlı gösterir herkes kış ayında aynı ..

Üst Alt