T seri New Holland traktör

T4.70s commonrail faz5(stage5) traktör aldık biliyoruz ki New Holland traktörlerde sağda egzoz Avrupa olduğunu gösteriyor ama benim aldığım traktörde egzoz hem sağda hem de arkada türk traktör ürünü yazısı var bu traktör Avrupa mı yoksa türk traktör ürünü mü bir de T TT TD TR serileri arasındaki fark nedir ve en iyisi hangisi ek olarak aldığım traktöre değer mi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
TT4 65 traktörün common rail motorlu halidir. Arrik deltalar gibi bazı özelliklerini kesiyorlar , eski tt4 lerde diferansiyel kilidi düğmeli iken yeni t4 de koltuğun altında ayak la basıyorsun. Yeni sistem motor a yeni gecis yapılan bi seri olduğundan çoğu vatandaş commonrail den korkuyor. Bu yüzden son çıkan commonrail siz traktörlere büyük ilgi var

T4.70s avrupa değil daha önce kullanma fırsatım oldu cok seri bi traktor
Traktörü yeni aldık ve hiçbir özelliğini bilmiyorum nasıl bir traktör
TT4 65 traktörün common rail motorlu halidir. Arrik deltalar gibi bazı özelliklerini kesiyorlar , eski tt4 lerde diferansiyel kilidi düğmeli iken yeni t4 de koltuğun altında ayak la basıyorsun. Yeni sistem motor a yeni gecis yapılan bi seri olduğundan çoğu vatandaş commonrail den korkuyor. Bu yüzden son çıkan commonrail siz traktörlere büyük ilgi var
Traktöre korka korka biniyorum hani acaba bir şey olacak mı diye commonrail olması faz5 olması biraz korkutuyor sizin bir bilginiz var mı

Traktörü yeni aldık ve hiçbir özelliğini bilmiyorum nasıl bir traktör

Traktöre korka korka biniyorum hani acaba bir şey olacak mı diye commonrail olması faz5 olması biraz korkutuyor sizin bir bilginiz var mı
Yakıtına dikkat edin yeter. Aynı yerden almaya dikkat edin , ve kaliteli firmalar olsun.

• Beğen
Tepkiler: Enes karşıkale
2021 model t4.60 s var bende valla çiftci kardeşlerim dünya para verip alınacak traktör değil
Hiç sorunu bitmedi aldigimdan beri
Koltuk sensöru
Çekisi
Her tarafın kablo elektronik olması ve surukli soket çıkıp motorun korumaya alması kendini

Ben kırsalda yaşıyorum dağ orman bizim işler çoğunluk la belki ovada iş yapar ama kırsal a uygun değil
Özellikle yakıt muadillere göre aşiri fazla

2021 model t4.60 s var bende valla çiftci kardeşlerim dünya para verip alınacak traktör değil
Koltuk sensöru
Çekisi
Her tarafın kablo elektronik olması ve surukli soket çıkıp motorun korumaya alması kendini

Ben kırsalda yaşıyorum dağ orman bizim işler çoğunluk la belki ovada iş yapar ama kırsal a uygun değil
Getir götür işlerinde 25-30 saate bir depo gidiyor yakıtı nasıl

Koltuk sensöru
Çekisi

Koltuk sensörü bende de ötüyor onu iptal ettireceğim getir götür işlerinde 25-30saate bir depo gidiyor iyi mi