T6.160 AC Yuvaya Geldi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güle güle kullan abi , 1 ay beklemek dayanılmazdı zaten çabucak kavuştun aslana.
Arkası bu tip olanlar daha heybetli duruyo daha iyi olmuş :)

Eyvallah kardeşim dediğim gibi darısı başına :)

Allah razı olsun arkadaşlar, şuan bayideyim ankaraya pazartesi için uçak bileti ayarlandı, 2 günlük kurs için kalacağım otelin rezervasyonu dahi yapıldı. İşte new holland'ı bu yüzden seviyorum :) Ayrıca bayiden olayı dallandırıp budaklandırdığım için fırça yedim, art niyetli olsak Opsiyoneller için fark talep ederiz bak daha iyisi ama ufak farkları var diye sende heyecanla tamam der cebindem alırdık dedi adam haklı :) Neyse olsu artık dedik yine öğle yemeğini bana yazdılar, Allahtan 2 yıldır yattım kalktım, kapımın önüne T6.160 Ac çekmeyi nasip et diye dua ettim 2014,de fırsat verdi ama alma hevesim vermemişti, şuan hevesini heyecanını extra donanımını herşeyi eksiksiz kapıma getirdi şükürler olsun, allah herkesin gönlüne göre versin

Hayırlı olsun panelde Türkçe dil seçeneği yok mu? baya düğme var hepsi ne işe yarıyor öğrenene kadar traktör eskir :D

Sende ki şansı Allah herkeze nasip etsin, kursa gidince sor bakalım traktöre sistem güncelemesi yapıp Türkçe dil seçeneğini neden yüklemiyorlarmış. Ek para isterlese ver yüklet durmadan ingilizce kullanması zor olur. Orta kolu hidrolikse sorun yok ama mekanikse kesinlikle kaliteli bir hidrolik orta kol al (kötüsünün borularını patlatır bu), çamurluk üstü kontrol kumandası var bunda ekipman bağlarken çok rahat ettirir; hidrolik orta kolun rahatlığınıda sürüm yaparken anlarsın o numara bişey. Pulluk olarakta 5 li 18 no pulluğun üstüne çıkma 6 lı 14 no pulluğu daha kolay çeker ama kulaklar 14'' olsun yani dikene ölçü 35 ile 38 cm arası olacak markadan markaya fark ediyor, unutmada ağırlık olarakta 1100 kiloyu geçmezse on numara, beş yıldız olur.

Türkçe dil seçeneği yok malesef ama servis hallettirceğini söyledi:) valla öğrenecex kursa gideceğiz işte :)

• Beğen
Tepkiler: Extreme
Sende ki şansı Allah herkeze nasip etsin, kursa gidince sor bakalım traktöre sistem güncelemesi yapıp Türkçe dil seçeneğini neden yüklemiyorlarmış. Ek para isterlese ver yüklet durmadan ingilizce kullanması zor olur. Orta kolu hidrolikse sorun yok ama mekanikse kesinlikle kaliteli bir hidrolik orta kol al (kötüsünün borularını patlatır bu), çamurluk üstü kontrol kumandası var bunda ekipman bağlarken çok rahat ettirir; hidrolik orta kolun rahatlığınıda sürüm yaparken anlarsın o numara bişey. Pulluk olarakta 5 li 18 no pulluğun üstüne çıkma 6 lı 14 no pulluğu daha kolay çeker ama kulaklar 14'' olsun yani dikene ölçü 35 ile 38 cm arası olacak markadan markaya fark ediyor, unutmada ağırlık olarakta 1100 kiloyu geçmezse on numara, beş yıldız olur.

Benim için, ingilizce iyi kötü halledilebilir bi sorun ama babamın binesi tutar ber şunu herke gidecem der, eğer başka motorcularda olup orda şu ne işe yarıyor bu nedir diye sorup babam anlatamaz , veya yanlış birşey yapıp kalakalırsa ne new holland'ın mühendisini bırakır ne bayisini ne alanını nede bineni sayar sayıştırır [emoji1] Dil seçeneğini düzenleyeceklerini bildirdi bayi nasıl yaparlar orası onlara kalmış artık, pulluk olarak 4/16 alpler tam otomatik var acaba diyorum 5/16 yapıp bu yıl ki herk zamanını böylemi geçirsem ? Önereceğin model olurmu ?

Arazilerin taş durumu nasıl? Bunu şunun için soruyorum örneğin 5 li 18'' li pullukla 7,5 km hızla sürdüğün yeri 5 li 16 8,5 km hızla sürersen aynı yeri sürmüş olursun sadece hızlı gidersin birde traktörü kullan bakalım tam rahat çekiş kaç devirde ve kaç hız aralığında veriyor. Marka olarak beklemeni öneririm; ünlü 5-6 ayın içinde avrupa ayarı pulluk yapacak ama ünlü markası dışında Halit Ünlü olarak satacak ben onu bekliyorum ayrıca bizim buranın toprağında kil oranı yüksek onun için parmak kulaklı, otomatik inç ayarı yapılabilen helezon yaylı pulluk alacam.

Benim için, ingilizce iyi kötü halledilebilir bi sorun ama babamın binesi tutar ber şunu herke gidecem der, eğer başka motorcularda olup orda şu ne işe yarıyor bu nedir diye sorup babam anlatamaz , veya yanlış birşey yapıp kalakalırsa ne new holland'ın mühendisini bırakır ne bayisini ne alanını nede bineni sayar sayıştırır [emoji1] Dil seçeneğini düzenleyeceklerini bildirdi bayi nasıl yaparlar orası onlara kalmış artık, pulluk olarak 4/16 alpler tam otomatik var acaba diyorum 5/16 yapıp bu yıl ki herk zamanını böylemi geçirsem ? Önereceğin model olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...