TARIM BAKANLIĞINDA KİMİ GÖRMEK İSTERDİNİZ?

Arkadaşlar herkesin kendine göre bir düşüncesi var. Niyetimiz kimseyi kırmak incitmek değil ama ülkemizde tarımın ve hayvancılığın durumunu görüyorsunuz. Kimi bakan olarak görmek istersiniz?
Sencer SOLAKOĞLU (TÜSEDAD Bşk.)
Mahmut ESKİYÖRÜK (Tire Süt Koop Bşk.)
Eşref ŞEKERLİ (İş adamı - Üretici)
Aklınıza gelen başka bi ismi de önerebilirsiniz.
Saygı, nezaket çerçevesinde siyaset karıştırmadan tartışalım.
Saygılarımla...
 
İsim olarak değil de,çiftçiyi düşünecek,hak yemeyecek,günü değil geleceği düşünen,koltuk peşinde olmayan vatandaşa ülkeye hizmet etme amacı olan bir kişiyi Tarım bakanı olarak görmek istiyorum.Bu baskı ve maliyetlerin artması böyle devam ederse abartmak gibi olmasın 10 yıl içinde ülkede tarım falan kalmaz.
 
Tarım çok zor düzelir millet köyde yanında kendine huzur veren bir eş bulamayınca önce millet kendine eş bulamıyor köyde ne duracağım gözuyle bakmaktan lüks hayata alıştı artık şimdi de on lira ya malzeme almak zoruna gidiyor zoruna gıden yemesin
 
yine aynııı şey.
ya arkadaş;tarlada en az 3 yıl ter döküp neyin ne olduğunu bilen,gerçek çiftçiden ancak bize hayır gelir.
ben kendimi görmek isterdim.
o zaman köylüye dokunan yanardı :)

Yusuf emmi sen adaylığını çekersen ben talibim. Eğer bakanlıkta bakan yardımcısından çaycısına kadar dağıtmadıktan sonra kim gelirse gelsin bu iş düzelmez. Ben bakan olursam ilk işim tüm bakanlığı dağıtacağım. Olmadı kapatıp yeni bakanlık kuracağım. Bakanlıkta çöreklenmiş bir kadro var hiç bir iş yapmayıp sabahtan akşama kadar biz kaç bakan gördük muhabbeti yapan.
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt