Tarım kredisi bu oran nasıl sizce ?

Bana bu mesaj geldi sizce bu imkanları kullanmak mantıklımı?
Ek olarak yılda tekrar 50.000 lira kazanç yapılacağını sanmıyorum
Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı ve Vakıfbank arasında üyelerimize özel protokol anlaşması yapılmıştır.Üyelerimize özel yem, gübre, mazot, hayvan,arazi,traktör,ekipman alımı için yıllık % 11.50 faiz oranıyla hasat vadeli tarım kredisi imkanı sunulmaktadır.Hasat ödemeli 1 yıllık 50.000 TL kredi alırsanız,geri ödemeniz 56.378 olacaktır. Ayrıca ihtiyaçlarınızı faizsiz alabileceğiniz Vakıfbank Tarım Kartta dosya ücreti yoktur, Tarım Kart ve Kredi talepleriniz için VAKIFBANK ŞUHUT ŞUBESİ 'ne başvuru yapabilirsiniz. Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı.

Bana bu mesaj geldi sizce bu imkanları kullanmak mantıklımı?
Ek olarak yılda tekrar 50.000 lira kazanç yapılacağını sanmıyorum
Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı ve Vakıfbank arasında üyelerimize özel protokol anlaşması yapılmıştır.Üyelerimize özel yem, gübre, mazot, hayvan,arazi,traktör,ekipman alımı için yıllık % 11.50 faiz oranıyla hasat vadeli tarım kredisi imkanı sunulmaktadır.Hasat ödemeli 1 yıllık 50.000 TL kredi alırsanız,geri ödemeniz 56.378 olacaktır. Ayrıca ihtiyaçlarınızı faizsiz alabileceğiniz Vakıfbank Tarım Kartta dosya ücreti yoktur, Tarım Kart ve Kredi talepleriniz için VAKIFBANK ŞUHUT ŞUBESİ 'ne başvuru yapabilirsiniz. Şuhut Ziraat Odası Başkanlığı.
Ziraat bankası 5 yılda okadar faiz yapmıyor 1 yılda rakam cok fazla

Ben 58 bin çektim 5 yıllık sıfır faiz %2 komisyon kesti 3 bin TL dosya masrafı aldı her yıl da 1000 TL hayat sigortası artık siz hesaplayın sıfır faiz nasıl oluyormuş... He birde artı tarsim sigortası her yıl hasar olsada tarsim biliyorsunuz kabul etmiyor hasar olarak ama parayı ziraat bankası aracılığı ile garantileyip cebe atıyor