Tarımsal ilaçlamalarda kullanacağım özel maske teslim edildi(Göktürk-)

En tehlikeli zehir belirtisini en geç gösteren zehirdir.
Etkiyi çabuk gösterene o anda tedavi ile cevap veriyorsun fakat geç etki gösteren belirtiler başladığında iş işten geçmiş olabiliyor bazen.

Benim traktörüm kabinli yoğun ilaçlama yapmıyoruz ama bağa ilaç atarken ilaçlamada kullanılan kıyafet giyiyorum. Sizede tavsiye ederim.

Quadris topas antracol quadris atsanız bile 4 ilaçlama yapar.Bordo bulamacını saymadım.Evet.tek kullanımlık tüm vücut ilaçlama giysileri de şart.İlaçlar cilttende giriyor.

Hayırlı olsun yerinde bir önlem olmuş iş güvenliğini ve sağlığımızı hep 2. Plana atıyoruz maalesef.

Teşekkürler.Bu maskenin filtresi, gaz (CO hariç),buhar,duman,sis,toz ve parçacıkları sürüyor.Kullanım ömrü 50 saat.

arkadaşım çok fazla kullanmak zorunda kalmazsın inşallah güle güle kullan bende niyetliyim ama adana sıcağında kullanabilirmiyim bilmiyorum

Teşekkürler.Adana sıcağı da olsa,konu sağlıksa her şeye katlanmalıyız.

Quadris topas antracol quadris atsanız bile 4 ilaçlama yapar.Bordo bulamacını saymadım.Evet.tek kullanımlık tüm vücut ilaçlama giysileri de şart.İlaçlar cilttende giriyor.

cemal bey hayırlı olsun . güzel vede önemli bir sağlık konusu . malesef zaman zaman es geçiyoruz . bendede 3 m kimyasal kartuşlu olan var. güle güle kullan . hep gene serde sağlıkçılık var .

cemal bey hayırlı olsun . güzel vede önemli bir sağlık konusu . malesef zaman zaman es geçiyoruz . bendede 3 m kimyasal kartuşlu olan var. güle güle kullan . hep gene serde sağlıkçılık var .

Teşekkürler Erol Bey.İş güvenliği ve iş sağlığı,tarımda da en az diğer sektörler kadar önemli.

Ben fuarda sormuştum 250 tl demişlerdi. Fiyat uygunmuş. Biz nasıl temin edebiliriz..

Öğrenip size bildireceğim. KDV nin %8 olması anladığım kadarıyla kullanımı özendirmeye yönelik.