• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Tarımsal kredilerde faiz oranı düştü

yaşın kaç hocam..ne kadar iyi niyetli görmüşsün..." bi şekilde destek çıkmaya çalışıyorlar"..bu nasıl yazarsın...girdiler artmiş mazot ilaç gübre fiyatları vb...ithalat artmiş..çiftçiyi büyük şirketlere peşkeş çekmeye küçük çiftçiyi bitirmeye çalışıyorlar...sanki bunu yapanlar başkası da şimdiki siyasilerin elinden geleni buymuş gibi..vah vah...bu arada erken seçim var....göz boyama olmasın!!!
Al benden de o kadar hocam. Ziraat Bankası çiftçiye kredi vermez gider Demirören'e 675 milyon dolar kredi verir. Çiftçiyi soran var mı veya çiftçiye destek çıkan? Çiftçi destekleri hakkında bilgi almak için banka sitesine giriyorum. Hiç bir bilgi yok. Üşeniyorlar siteden bilgi vermeye.

Yapılacak mantıklı bir yatırım fırsatınız varsa , aldığınız parayı katma değerli bir yatrima donusturuyorsaniz , faizler gayet makul , lakin krediler yüzünden de batan çok insan tanıyorum , iki ucu keskin bıçak , devir hesap devri , kredi kullanmak için iyi düşünün iyi hesap yapın , borcun ödenmesi çabucak geliyor .

Al benden de o kadar hocam. Ziraat Bankası çiftçiye kredi vermez gider Demirören'e 675 milyon dolar kredi verir. Çiftçiyi soran var mı veya çiftçiye destek çıkan? Çiftçi destekleri hakkında bilgi almak için banka sitesine giriyorum. Hiç bir bilgi yok. Üşeniyorlar siteden bilgi vermeye.
Yahu bir ironi yapalım dedik hala mevzu kapanmamış, ben sizden yanayım, yani ben kimine göre beceriksiz ağlayan taraftayım yani sizin gibi, mazot, ilaç gübre tl yemi endeksli, kendin üretmezsen pahalıya alırsın vesselam, beni bilenler bilir forumda kendimi anlatmaya gerek yok.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt