Tarla kredisi

Arazi almak artik hayal oldu 100 bine 60 bin faiz alirlar bizim basimizda birde ziya tarim var bu hafta iki kati fiyatina topladi koydeki tarlalari elimizdekilere sahip cikalim yeter onlarada cokmesin
Bu Ziya tarıma Trakya el atmazsa sizin orada arazi kalmayacak abi ihaleye girmeyin felan demiyor mu kimse güneydoğuya gıtsınde yapsın bir göreyim adam garfaşına acımıyor

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Bu Ziya tarıma Trakya el atmazsa sizin orada arazi kalmayacak abi ihaleye girmeyin felan demiyor mu kimse güneydoğuya gıtsınde yapsın bir göreyim adam garfaşına acımı

Bu Ziya tarıma Trakya el atmazsa sizin orada arazi kalmayacak abi ihaleye girmeyin felan demiyor mu kimse güneydoğuya gıtsınde yapsın bir göreyim adam garfaşına acımıyor
Doguda olsa aldigi tarlalari bile isletmezler buldu sessiz sakin insanlari at kosturuyor satanada kizmiyorum adam borclu zaten ben 6 bin veriyom onlar 10 veriyor aliyor

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Doguda olsa aldigi tarlalari bile isletmezler buldu sessiz sakin insanlari at kosturuyor satanada kizmiyorum adam borclu zaten ben 6 bin veriyom onlar 10 veriyor aliyor
Aynen abi bizim burda tarlayı bırak her sene sap veya saman için iki kişi ölüyor. Satan napsın köyle işi kalmamış bırakmış en sonunda satıyor yalnız bu mahkemelere itiraz var biliyormusun uz arada bir itiraz etseniz mahkeme 2 sene daha uzar abi Bi denemekte fayda var

Aynen abi bizim burda tarlayı bırak her sene sap veya saman için iki kişi ölüyor. Satan napsın köyle işi kalmamış bırakmış en sonunda satıyor yalnız bu mahkemelere itiraz var biliyormusun uz arada bir itiraz etseniz mahkeme 2 sene daha uzar abi Bi denemekte fayda var
Yok adamlarin butun isleri yasal zaten butun islerini avukatlar yapiyor 8 10 tane avukati var sirketin tepki cekmemek icin aldigi tarlalarida koyluye icara veriyor