Tarla mı Daire mi

Şaka yapıyorum abi bazı bölgeler de mükemmel taşlar var geçen bir kaç resim atmıştım bazı araziler çok güzel abi evden taş götürme ıyıymış
Tarla fiyatı sormuşsun bana ama bizim köyün yarısı imarlı tarla vasfı olan arazimiz az. Büyük metrajlı yer bulazsın bulabileceğin tek tapulu sahibi tek olan 10.000 M2 ancak olur 1 milyonu gözden cikart... 1000 M2 gibi tek tapu olan yerleri bahçe vasfı kazandırıp200 250 bin isterler... Ve bu rakamlara satılır. İmarlı olan yerlerden bahsetmeyim...

Tarla fiyatı sormuşsun bana ama bizim köyün yarısı imarlı tarla vasfı olan arazimiz az. Büyük metrajlı yer bulazsın bulabileceğin tek tapulu sahibi tek olan 10.000 M2 ancak olur 1 milyonu gözden cikart... 1000 M2 gibi tek tapu olan yerleri bahçe vasfı kazandırıp200 250 bin isterler... Ve bu rakamlara satılır. İmarlı olan yerlerden bahsetmeyim...
Sizin orası şehir olmuş abi orada yazınca buraya davet ettim

Sizin orası şehir olmuş abi orada yazınca buraya davet ettim
Çalışma unutuldu bn çocukken sabah 6 da tarla da olmayan merak edilirdi... Tarladan önce inek sagılır koyun meraya gönderilirdi... Şimdi parsel satmayıp passata binmeyen niye satmıyor diye merak ediliyor 🤓

Bn ikisinide almam parayı çalıştırır dım...Alım satım ile.

Çalışma unutuldu bn çocukken sabah 6 da tarla da olmayan merak edilirdi... Tarladan önce inek sagılır koyun meraya gönderilirdi... Şimdi parsel satmayıp passata binmeyen niye satmıyor diye merak ediliyor 🤓

Ben ankarada otururken x5 moda olmuştu passata mı döndü akıllar ve düşünceler farklı

• Beğen
Tepkiler: Dagli22

Passat bitti bmw moda artık geri kalıyosun abi 😅

Ben 2019 da 300 bine ev aldım yaklaşık 100 bin içine harcadım o zamanlar köyde tarlalar 10 bin di ben evi pazartesi aldım salı günü en yakın arkadaşıma 3 20 bmw aldık 2017 model 157 bine bu gün benim evin ederi 400-420 civarı BMW 400 bin civarı tarla 12-13 bin aynı zamanda 313 fendt uzunköprüde 250 bin TL idi bu gün aynı traktör 550 bin burada ki tek enayi benim gibi ben yaptım sen yapma ne alırsan al ev alma.