TD 75 D İLE 70-56

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
: TD 75 D İLE 70-56

Süper bi çekişme...Bu 70-56lar süper zaten canavar gibi asılıyolar.Bayılma falan hiç yok motorlarda...Ama bu videoda TD75D ' nin onu çekmesi gerek.Fark ettiyseniz TD ' nin çeki 70-56 ' dan biraz daha aşağıda 70-56 o yüzden sürükledi bence...

bu vıdeo bura atarkane izin istedinmı kuyucaklı sıte sahıbı bunu engelemesı lazım izin istedeöle at vıdeo kafamna gore takılmatmm ......

masallah ne sıte ama vıdeolarınasılalırsınız artık resımgondermıorum bu sıte cunku sıte sahıbınb bu bolumden vıdeo kaldırana kadar gonderen bılmıormu vıdeo nun bana aıt oldunu gonderende şerefsız bye

@Burak: Öncelikle şunu belirteyim, bu siteye konulan resimlerin yada videoların sahiplerini biliyorsak eğer mutlaka ve mutlaka izin alıyoruz. Kime sorarsan sor, sahibini bildiğim herşeyin iznini mutlaka almışımdır. Bu videonun senin olduğunu bilsem onunda iznini alırdım merak etme ama şu da var ki biz Youtube ' deki bütün videoların seceresini tutamıyoruz maalesef, hangi video kime ait bilemiyoruz. Böyle bir durumda senden nasıl izin almamızı bekliyorsun? Eğer videolar seninse ve istemiyorsan kaldırabiliriz.

Ayrıca kimseye şerefsiz diyemezsin, bir daha o lafı sakın kullanma. İstemiyorsan videonuda sileriz olay biter, büyütmene gerek yok. Bir video için insanlarıda şerefsiz yapıyorsun ya helal olsun daha ne diyeyim?

Şunu da hatırlatayım, eğer videlarının yada resimlerin başka sitelerde paylaşılmasını istemiyorsan internet alemine hiç takılma, hiç bir şeyin upladını yapma o zaman. Upload yapıyorsan da buna alışacaksın, ben silerim sorun değil ama başka biri silmez bunu bilesin. Başkalarına bu dediklerini dersen, adamın sana diyeceği ilk şey, 'o zaman youtube ' a niye koydun kardeşim?' lafı olur. Hele hele bize dediğin gibi şerefsiz lafını da dersen, videonla beraber üyeliğinide siler bilesin. Şurada arkadaşız, aramızda tatsızlık çıkmasın diye uğraşıyorum, bir daha sakın şerefsiz lafını kullanma!!! Tekrar tekrar söylüyorum istemiyorsan videonu sileriz olay biter. Bir tane videonun tartışmasını yapacak kadar alçalmadım, hele hele arkadaşlarıma videomu izinsiz koyduğu için [size=12pt]ŞEREFSİZ diyecek kadar hiç alçalmadım!!! [/size]

Özür dilerim Burak kardeşim bu videonun sana ait olduğunu bilmiyordum zaten bilseydim senin siteye koymanı beklerdim..Mustafa nın dediğine katılıyorum...biz sahibini bildiğimiz herşeyin iznini alırız, bunların sahibinin kim olduğunu bilsek onuda alırız, şimdi istemiyorsan kaldırırız

Güzel Video Kuyucaklı Paylaşım İçin Sağol..Sen youtubeye Koydunda Tüm TÜRKİYE ' ye, Burda Bizemi Diyorsun..Ha Burdfa İzlemişiz HA youtubede Sen Zaten youtubeye Koymakla İzini Kaldırmışsın. Haala Ne İzininden Bahsediyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...