TD 95 D

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi

: TD 95 D

arkadaşlar 2005 ten sonta tıer II motorlar çıktı ve torkdeğerleri yükseldi şu sıralar cıkan veya cıkacak olan modellerinde ise yine tork değerleri biraz daha arttırıldı..ağır olan makina çok çeker ama küçük vitese düşer...büyük viteste patinaj atacağına küçüğe düşer koparır gider.

ya ba k sımdı o ole bellı olmas bak sımdı bızım 2003 model bı td65d mız vardı sadece egzoz aspırasyou vardı otekılerden farklı torku 198nm ıdı bız aldık hemen komsuda 266g aldı aynı senın gıbı oda mh dusmanı mfcısen ıyı bılırsın 266g torku 243nm ıdı sana yemın sart olsun 266 td65d nın nerdese yarısı kadar bıle gıtmıodu ufacık tt65 nadasta yemın edıom tur bındırıodu 266 ya yanı agır vıtese attımı td bayılma neyı yapmıo agır oldugundan kacırmada yapmıo sen o 3,
095 td95d ıle hıc karsılastırma yanı td kalıplı makına sunuda soluyum td4 vıtes harıc oekı vıteslerde bayımada yapmıo hele 2006 modellerden sonrası sahane sahane sunuda soluyum sende benım umrumda deılsın hatta hıcbı nh cının umrunda deılsın

beygir güçlerini servis ölçemz .. birde tor değerleri hakkında ezbere katologdan konuşmayın ... ayrıca td 95 i bizde gördük o kadarda allame makine değil .. hidrolik teşkilatı berbat .. mf nin 95 hp modelleri td95 i yer yutar bence.. naçizane kendi fikrimdir buda ...

new holland benim en sevdigim marka ama td serisi sanki bana uyduruk bi serii gibi gelio ama diger buyuk seriileri cok iyi td serisine icim isinmadi bence new holland in hakkini veren bi serii degil bi kere cok yakio buda bizim ciftcimiz icin buyuk zarar ulkemiz en pahali petrolu kullananlar ulkelerin basinda gelio avrupadaki gibi ucuz kullansak tmm gerci o zaman bizim millet daha buyuk traktor alir td lerin yuzune bakmaz bile

arkadaşlar motor güzel ama agır işlere gelmiyor 2tane 2004 model td9dt vardı bizmanlar bende ikiside göt dagıtı az zor iş görsün hemen istavroz dişlilerini kırıyor yani şanzımanı 66 serisinin aynısı desem yeri var sadece carları büyütmüşler motor büyük geliyor defriyansel ufak oldugu için motor uyum saglıyamıyor ondansonra koza dişlilerini eline alıyorsun
ama yeniler nasıl oldu bilmiyorum ama eskileri bence güzel degil motorile şanzıman bagdaşmıyor bende en sonunda sattım fiyatın motorunu alıcak san yerli üretim almıycan ben bunu anladım italini alıcan arkana bakmıycan benimm 110-90 var 1999 model birsefer saati sıfırladı ve şuanda 4583 saate ve halla bana mısın demiyor hiç bir büyük arıza cıkarmadı 5 sefer sadece debriyaj baskısı degiştirdim okadar oda şöförler kullanıyor diye oldu

44atacan link=topic=118.msg14774#msg14774 date=1204814243' Alıntı:
td 95 in tork değeri hala düşük 3095 in tork değeri 390 nm fakat td 95 in tork değeri 345 nm dir
atacan su an TD95 360 nmtork..ayrıca ben senin 3.095 inle td 85 i kapıştırırım be..bi kjaç gün önce 3.085 le 28 li goble cektim..düz 1 le çekmedi yarımla sürdüm..pullukta patlatmada td ile aynıydı ama goble de yemedi..anladım ki td 85 i tutmuyo.ve sahibi abimdir o da td 85 i tutmuyo dio..ıstavroz milini yiyo dieyen arkadasım diferansiyel kilidini sağlıklı kullandıktan sonra hiçbirşey olmuyo..yani tamamen kullanıcı hatası.2005 ten sonra dişlilerde de fark var.

TD-D SERİSİNİ KÖTÜLEYEN ARKADAŞLAR BU GÜN ÜRETİLEN TD-D SERİSİNİN 3TE 2Sİ YURT DIŞINA GÖNDERİLİYOR KÖTÜ Bİ TRAKTÖR OLSA AMERİCAYA VE AVRUPAYA SATILMAZDI
BENCE TD-D SERİSİNİN EN İYİ VE ENÇOK TUTULAN SERİSİ TD85D BUNDAN SONRADA TD75D GELİR YENİ ÇIKAN TD65D LERİN TEKERLERİ GÜCÜNE GÖRE BÜYÜK ONUN İÇİN HANTAL TD95D YEDE LASTİKLERİ BÜYÜK GELİYOR ODA HANTAL

: : TD 95 D

-KARASULU- link=topic=118.msg20165#msg20165 date=1206561150' Alıntı:
arkadaşlar motor güzel ama agır işlere gelmiyor 2tane 2004 model td9dt vardı bizmanlar bende ikiside göt dagıtı az zor iş görsün hemen istavroz dişlilerini kırıyor yani şanzımanı 66 serisinin aynısı desem yeri var sadece carları büyütmüşler motor büyük geliyor defriyansel ufak oldugu için motor uyum saglıyamıyor ondansonra koza dişlilerini eline alıyorsun
ama yeniler nasıl oldu bilmiyorum ama eskileri bence güzel degil motorile şanzıman bagdaşmıyor bende en sonunda sattım fiyatın motorunu alıcak san yerli üretim almıycan ben bunu anladım italini alıcan arkana bakmıycan benimm 110-90 var 1999 model birsefer saati sıfırladı ve şuanda 4583 saate ve halla bana mısın demiyor hiç bir büyük arıza cıkarmadı 5 sefer sadece debriyaj baskısı degiştirdim okadar oda şöförler kullanıyor diye oldu
bizim köyde adamın biri şöfere vermiş td95dtyi adamda çiftçekere atmış bide diferansiyel kilididine basmış bde tekfren motor götü dağttı adam motoru yaptrp td95 tek çeker aldı

Akif Göktas link=topic=118.msg22241#msg22241 date=1206897873' Alıntı:
td ye laf yok ayrıca new hollandların hidroliği hiçbi motorda yokkk
harbi akif üstüne hidrolik yok..bizim buralarda arkanda hangi ekipman olursa olsun çukura gir çık makina takılmıyo..ama diğerleri illaki arka tekerler çukura gelince takılıp kalıyo..

hıdrolık cok salam bızım td85d nın kısın akusu bozulmustu koyde rampaya cektık calısmaz dıe arkasındada 4lu turan cengız pulluk tam 1ay havada bekledı geldıgımızde hıdrolık gram kacırmamıs
ayrıca bayada yuksek kaldırıo kollar patlatmayı falan 1 delıge taksan ta sırtına hatta kabıne cıkarıo
benım gordugumde masseyler arkasındakı ekıpmanı yerden zor kesıo pulluk falan nerdeyse yere deyecek gıbı gıdıo yollarda