Td110 ve izli Ekim sıra arası

Traktörüne hayırlı olsun. Videodan anladığıma göre traktör çiziye tam oturuyor az da olsa dıştan buğdayı çiğniyor. Traktörü ayçiçeği ekimi ve ara geçme işleminde aynı lastik ile kullanacaksan havalı makineye göre lastikleri jantlar daraltma yapabilirsin.

Daraltma yapmayacağım. Yine de çiğnenen buğday benim için kayıp diyorsan buğday ekim mibzerinin iz bırakan ünitelerini birer sıra dışa gelecek şekilde hortumların yerlerini değiştirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
kolay gelsin, emek eden emeğinin karşılığını alır. Aralıkların zararı yok daha iyi hava alırlar pas yapmaz. Soruna gelince, Bu sıralar buralar da çiftçi yok. Klavuzun üstüne basmışsın az içeri bas olsun bitsin. Matematikle, ön teker makine boyutu vs ile yorma kendini. ;)

Merhaba arkadaşlar be hocalarım sizlere bişey danışmak istedim .malum traktörleri değiştirdim . Eski traktörlerle buğday ekimi yaptım yeni traktörler ilk işçiliğim buğdaya gübre atımı yaptım farkettim ki izler ve klavuz açıcılar Aralık kaldı nasıl düzeltebilirim

Ekim makinasının iz bırakan hortumlarını traktörün lastiğinin arkalarına geyir sorun kalmaz

Merhaba arkadaşlar be hocalarım sizlere bişey danışmak istedim .malum traktörleri değiştirdim . Eski traktörlerle buğday ekimi yaptım yeni traktörler ilk işçiliğim buğdaya gübre atımı yaptım farkettim ki izler ve klavuz açıcılar Aralık kaldı nasıl düzeltebilirim

Hayrli,bereketli olsun,Ümit bunu en iyi sen bilirsin.Yeni traktörlerin dingil acikliği biraz fazla sanirim.
Seneye ekerken ayarlarsın ama bu sene;ya böyle devam edicen yada di ngil arasi daraltmalısın .Servisede danışa bilirsin.

Son düzenleme: