Td5100

Arkadaşlar merhaba geçen sene td5100 almıştım şuan 500 saatte bir sıkıntısıni görmedim sadece bir ara motorunu yikadigimda gaz yemedi kuruyunca geçti başka bir sıkıntısı olmadı ama kullanıcıların bazıları memnun olmadığını söylüyor bende bunu verip 2023 td110 almak istiyorum sizce böyle bir şey yapmalıyım miyim tr5 almak istiyorum onunda fiyatı 2700 falan td110 1750 ye falan alacagim

Arkadaşlar merhaba geçen sene td5100 almıştım şuan 500 saatte bir sıkıntısıni görmedim sadece bir ara motorunu yikadigimda gaz yemedi kuruyunca geçti başka bir sıkıntısı olmadı ama kullanıcıların bazıları memnun olmadığını söylüyor bende bunu verip 2023 td110 almak istiyorum sizce böyle bir şey yapmalıyım miyim tr5 almak istiyorum onunda fiyatı 2700 falan td110 1750 ye falan alacagim
Td5 lerin commonrail olayında bir sorun var genelde ve Şuan sıfırı dahi çıkmıyor piyasası kötü baya. Td5 satılıp da td de alınmaz ayrıca tr5 te tavsiye etmem traktörde rezalet bir kabin sesi yalıtımı var ben inanamadım cidden td den falan çok daha fazla motor ve şanzıman sesi alıyor. Kalın ve kötü bir ses ayrıca ilginçtir direksiyonu da durur vaziyette dahi sert bir ithal kalitesi kesinlikle yok ama fiyatı kol gibi. Sana tavsiyem traktör değiştirme niyetin varsa VALTRA A105 lerin yenileri çıktı ona bak. Kutlucan Ankara bayisi getiriyor traktör baya iyi özelliklere sahip ve massey 5400 serisinin neredeyse aynısı diyebilirim. Şuan da 87 bin Euro civarlarına almanız mümkün fiyatı da oldukça iyi hitech 4 şanzıman var dyna4 ün aynısı zaten

Bende de td5100 var bende bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar, üretim konusunda emisyon yasasıyla ilgili bir durum olduğunu söylemişlerdi.