td65s her yerde. arşivden.

gene rastgele her yerden fotolar var. bazı fotolar diğer konulardada görmüş olablrsnz. çok karışık durumdayım. faceye attığm fotlardan atıyorm bilgisayara kayıtlılar silindi. birazda hafıza kartımda kaldı :'(
di-JXWS.jpg

bizim enikler. 3 yaşına yaklaştılar. teki çok saldırgan birisinin bacanı tuttuydu :D babası bana 2 defa dişlerini çıkardıydı. biraz sülalesi bozuk köpeklerin :D zuha-*-s
di-Q6JGHZXF.jpg

çayırlar die hitap ettiğimz mevkide bir tarla 30 kadar ağaç var kiraz elma armut vişne erik fln aralardada yarısı oturak yarısı barbunye
di-Y0M0.jpg

73 adet.
di-27YO.jpg

akşam aydın kesiyoz :D
di-ZGCZ.jpg

romağı devirdiğim tarlayla aynı tarla. tarlanın yamuk olduğu burdan baya belli
di-MR3UTY6X.jpg

di-RT10.jpg

merkezdeyken
di-XJZE.jpg

di-RK6U.jpg

geçen seneki mattadan
di-O04YFAKB.jpg

fevzioğlu :D
di-K7BI.jpg

ayçiçeğiler kurutma yerinde kurumakta .D
di-P3QS.jpg

sabah 5 6 gibi aydın keserken karşıdada gölet.
di-BQBQ.jpg

aydın çıkattırırken. bizim td65s patoz makinasının sahibinin tt55 çıkan aydınlar için romak lazmdı öbürküde doluydu arkadşn td85d yi aldm.
di-M6WY.jpg

eniştenin 2000 model 240s disk freni duva*-*0
di-YY9L.jpg

di-L6JN.jpg

arka camı kırdık :'(
di-IQ0T.jpg

99 265s td65s
resimler 2010dan kalan resmlerdir bu yazdan önceki yazdan kalanlar yani.

Ynt: td65s her yerde. arşivden.

demir45 link=topic=50991.msg513588#msg513588 date=1326752349' Alıntı:
Güzel resimler.İçlerinden en göz alıcısı 240s... :D
yorum için tşkrler
de get nefret ediyom o motorda vites deiştirirken bile acaba geçecekmi die korku basıyor insana.
tam işimn ortasında enişte arayıp tarlada askıda kaldım gel çek die sölemesi adamı bitiriyor sop-*-sa

nh_fıat link=topic=50991.msg513589#msg513589 date=1326752496' Alıntı:
yorum için tşkrler
de get nefret ediyom o motorda vites deiştirirken bile acaba geçecekmi die korku basıyor insana.
tam işimn ortasında enişte arayıp tarlada askıda kaldım gel çek die sölemesi adamı bitiriyor sop-*-sa

Değiştirmeyi bilecen hacı... ;)Askıda kalmaz 240 yanlışın var... :D

demir45 link=topic=50991.msg513593#msg513593 date=1326753030' Alıntı:
Yokla o kadar da değil...Yerini bulamıyorsundur sürekli kullansan rahatça geçer neyse salla gitsin.. :D
hayır öyle deil ilk geldiğindede aynıydı + vites araları çok kısa
çift debrajmıydı yarım frenmi neydi öle bi özelliği vardı

nh_fıat link=topic=50991.msg513595#msg513595 date=1326753109' Alıntı:
hayır öyle deil ilk geldiğindede aynıydı + vites araları çok kısa
çift debrajmıydı yarım frenmi neydi öle bi özelliği vardı

Diyorum ya hacı işte vites aralığı vs.. sürekli kullansan huyunu suyunu bilirsin rahatça kullanırsın... :) ;)

güzel paylaşım.benim kangalı vereyim sana bahçeye gelen yabancı sakin durur kaşınmazsa salıkken bişey yapmaz köpekler ona havlasa bile bişey yapmaz kolay kolay boğuşmaz ama boğuşunca ağzı açılmaz bi köpek 2003 model vereyim sana :D

mf_ford link=topic=50991.msg513645#msg513645 date=1326782375' Alıntı:
güzel paylaşım.benim kangalı vereyim sana bahçeye gelen yabancı sakin durur kaşınmazsa salıkken bişey yapmaz köpekler ona havlasa bile bişey yapmaz kolay kolay boğuşmaz ama boğuşunca ağzı açılmaz bi köpek 2003 model vereyim sana :D
yok kalsın bunlar bana yetiyor. bunların babası bize ilk geldiğinde komşumuzn kocaman kangal köpeği vardı onu susturuyordu. çok şerefsiz bi tür bizimkiler. kopoyoda benzemiyo. yemek veriken ellemicen yoksa dişleri çıkarı veriyo. geceleri kaveden geliyorm. 11 12 sıraları avlunun kapısına yaklaşınca ayak seslerimden başlıyolar havlamaya bizim avlu kapalı gece göz gözü görmüyo. telefonun ışını açıyorum kendimi gösteriyorm sonra çekliyorlar köşeye çok saldırganlar. hele köyden başkasının bi kopoyu var o köpeğe gıcıklar. komşununkide küçükken bizimkilerde küçükken bizimkinin bitanesini halletmiş garba onu gördünmüü nası kovalıyolar kaç defa sıkıştırdılar. köpek tek başına uraşıyor. fln filan. ben pek hareketlerini sevmiyorum ama avda. evi korumada iyiler yani ;)

Freston link=topic=50991.msg514012#msg514012 date=1326819409' Alıntı:
İşi bilen başka oluyor :) sürekli kullanırsan gözün kapalı atarsın vitesleri
ben gözüm kapalıda atarım sen merak etme geçse sorun deil. tüm 240lar için geçerlimi bilmiyorm ama bunun bi özellk gibi bişeyi vardı.
vites deiştirirken yarım frenmi ne yapmak gerekiyodu o yüzden geççmiyo.. ne biçim özellkse.

nh_fıat link=topic=50991.msg513755#msg513755 date=1326799107' Alıntı:
yok kalsın bunlar bana yetiyor. bunların babası bize ilk geldiğinde komşumuzn kocaman kangal köpeği vardı onu susturuyordu. çok şerefsiz bi tür bizimkiler. kopoyoda benzemiyo. yemek veriken ellemicen yoksa dişleri çıkarı veriyo. geceleri kaveden geliyorm. 11 12 sıraları avlunun kapısına yaklaşınca ayak seslerimden başlıyolar havlamaya bizim avlu kapalı gece göz gözü görmüyo. telefonun ışını açıyorum kendimi gösteriyorm sonra çekliyorlar köşeye çok saldırganlar. hele köyden başkasının bi kopoyu var o köpeğe gıcıklar. komşununkide küçükken bizimkilerde küçükken bizimkinin bitanesini halletmiş garba onu gördünmüü nası kovalıyolar kaç defa sıkıştırdılar. köpek tek başına uraşıyor. fln filan. ben pek hareketlerini sevmiyorum ama avda. evi korumada iyiler yani ;)
benim kancık tanımıyo baştan ama erkek olan karanlıkta 50 m den tanıyo.bizimkilerde yandaki köpeklere gıcık bi kere öldürüyomuş bizimki 3 kişi zincirle asılıp bizimkini anca çekişler köpek 15 gün ayağa kalkamamış.zaten köpekler habire boğuştuğundan bizde konuşmuyoz.yakında boğuşturcam yine bizim bahçeye geliyo köpekler bizimkiler bağlı olunca :D