Temmuz 2008

Hangi Fotoğrafı Seçersiniz?

• kral59

Kullanılan: 0 0.0%
  • ufukbeyoglu58

• matrax

• ağır abi

• alipasalierkan

• e_özkan_95

• Nightmare

• Dragger

• KiLL3R

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Temmuz 2008

dennizs link=topic=5256.msg56804#msg56804 date=1216013606' Alıntı:
arkadasım_sanırım_bu_senin_çekimin_değil
Arkadaşım bugün Fendt Tarla Günü oldu bilmem biliyormusun ??? Pazar günüde hazırlıklar yapıldı ve o anda bende bu fotoyu çektim istersen sana o gün içersinde çektiğim diğer fotorafları yollayabilirm ama sen illa sen çekmedin diosan @insomania erkan abime sorabilirsin onda daha çok fotoraf var traktörün plakasını karşılaştırısın bi karara varırsın sanırım ??*-s

Dragger link=topic=5256.msg56986#msg56986 date=1216067412' Alıntı:
Arkadaşım bugün Fendt Tarla Günü oldu bilmem biliyormusun ??? Pazar günüde hazırlıklar yapıldı ve o anda bende bu fotoyu çektim istersen sana o gün içersinde çektiğim diğer fotorafları yollayabilirm ama sen illa sen çekmedin diosan @insomania erkan abime sorabilirsin onda daha çok fotoraf var traktörün plakasını karşılaştırısın bi karara varırsın sanırım ??*-s
ben birşeye anlam veremiyorum neden bu kadar agresifsiniz anlam veremiyorum sadece sanırım senin çekimin değil ddim sen yalancısın o resim senin çekimin değil sen bizi mi kandırıyosun gibilerinden msj mı yazdım da inanmıyosun diye yazmışsın sadece sanırım senin çekimn değil dedim olayıbu kadar büyütmeye gerek yok dersin benim çekimim arkadaşım diye bende özürümü dilerim kusura bakma arkadaşım yanlış anladım diyip kapanırdı ya bazı arkadaşların bana garezi var yada bu günerde bazı arkadaşlar agresif tekrar söylüyorum biraz daha sakin ne sana yalancı dedim nede başka bişey sadece merak ettim sordum bu kadr ÖZÜR DİLERİM BEN YANLIŞ ANLAMIŞIM.... SAYGILAR....

NH TL100A

78ebdfb7cc05c1dda0d69614a7ef4d2f.jpg

Çözünürlüğü yüksek bir kamera ile çekseydim daha iyi olurdu ama olsun.

arkadaşlar bildinizgibi artık massey ferguson diye birşey kalmadı fabrika başkalarına devredildi ismide teğişiyor traktörlerin sadece uzel olucak bende düşünüyorum 6180 nin yazılarını söktürüp uzelmi yazdırsam diye

e_özkan_95 link=topic=5256.msg57985#msg57985 date=1216453648' Alıntı:
arkadaşlar bildinizgibi artık massey ferguson diye birşey kalmadı fabrika başkalarına devredildi ismide teğişiyor traktörlerin sadece uzel olucak bende düşünüyorum 6180 nin yazılarını söktürüp uzelmi yazdırsam diye
sanırım yanlış yere yazdın msj ı burası traktörlerden ayın fotoğrafı :)

Pek oy kullanılmıyor herhalde, bendeki görüntüye göre şimdilik sadece 6 oy kullanılmış, 1 adet matrax ' a, 2 adet e_özkan_95 ' e, 3 adet de alipasalıerkan ' a . O 3 oydan biri benim, bu arada 40 tan az mesajım var ve oy kullanabildim...Duyurulur..

ollsun bir daha ki aya girerim bnde bu sefer daha deişik yenilikler yapıcm olsn arkadaslar bn edrnedi temsil edrm tek basımada bir dahaki ay tesisat filan resimleride koyucm pıoooneeer farkıyla edirne tümosan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...