TL100A

: Ynt: TL100A

hasanbasri027 link=topic=293.msg1913#msg1913 date=1197843565' Alıntı:
POYRAZLI SALİH link=topic=293.msg1643#msg1643 date=1197568970' Alıntı:
erdem boş werşunu ya sameyide motor yerine koyuyor
adam siteye gönderdiği ilk resimde samenin üstüne motor tanımıam diyor
demekki hayatında sameden başka motor görmemiş
biz 2000 yılında 70-66 yı 13 milyar 400 milyona aldık bizim aldığımız sene same explorerlerde aynı fiyattı ama almadık
polatlıya 2001 de same 100.4 getirdiler önden hidrolikli 3 ay bekledi satılmayınca tekrar gönderdiler
hasan sen diyorsunya bizim burda same çok tutuluyor die samelerde radyatör yok hava soğutmalı ondan sizin orda çok tutuluyor başka bi sebebi yok
sameler 4 senede bi balata değiştiriyormuş
yakıtından bahsediyorsun ama parçadan veya aldığın zaman tekrar satabiliyon mu ondan hiç bahsetmiyorsun
same, lamborghini,deutz,valtra,landini ve mccormick alırsan elinde kalır bunu bilmiş ol türkiyede bunların ne parçası nede pazarı war
70e alırsın bu markalardan birini 30 a satarsın
DOSTUM BEN BOŞ KONUŞMUYORUM BİZDE HERTURLU MOTOR WAR 4000 DONUM ARAZİ VAR BİZDE VE HER TURLU MOTORU KULANDİKK KAFADAN SALLIYORUZ SANİYORRSUNN SENİN DEDİGİN SAME 4-5 YIL ONCEYDİİİ AMA BU ŞİMDİKİ LER ÇOK FARKLİİ BİZİM ARAZİLERLE SİZİN ARAZİLER BİR DEGİLLL SENİN Kİ KULGİBI AMA GEL BURDA TARLA GORR BETONDAN FARKI YOK BURDA TLA100 4 PULUK TAKIYOLARR AMA KİME ANLATİYORUM Kİİ BİZ BURDA HEMEN HER MOTORLA DENEMYE GİRDİKK HER YERDEDE SAMEYLE TRAKTORLERİ HATA SOLUYODUKK HATA VİDEOLARIDA VAR SİTEYE EKLİCEMORDAN BAKAR SINN BİZ BURDA BOŞ KONUŞ MUYORUZZ
peki sen 4000 dönüm araziyi sadece same ilemi sürüyon bak buda mazot konusuna veya ağırlık konusuna dönmesin sürekli düşmesin 4000 den 400 dönüme kadar
önce same 4.5 ton dedin köşeye sıkışınca 4 tona düştün
aynı şekilde same herkte 2 litr yakıyo deyipte daha sonra 1.8 litreye ardındanda 1.5 litreye düşürdüğün gibi bunuda düşürme

: TL100A

muhaa*-*- muhaa*-*- yaw samecı arkadass burda reklama gerek yook ne yakıosa onu sole ne kadarsa onu sole yanı bız polatlıda cok same gordukk same explarerr traktor deııl bence adam bıraz sekıl ve konfora yonelır ama bunlarda o yok ama same argon 60-70 ın cok ıdeal oldugunu bılıom ama explorerr tla ya kafa tutacak traktor deııl 4000 dnm yer yapıom dıon sende kac same var ayrıca bunlar kaclıkk sole bırazz resımm yolada bızde gorelımm deıllmı

adam hem 90lık motorla 100lük motoru kıyaslıyo hemde 100lük olan tla herkesçe takdir edilen en iyi motorlardan biri 400dönüm arazisi var sadece same top90kullanıyo sonra 1,8 sonra 1,5 yakıyo ya kardeş bi dedeiğin de bi dedeiğini tutsun halen same başlığı altındaki konularda cevaplarını bekliyoz ama hiç oralı olduğun yok belki de aklın başına gelmiştir de ben bunları ne zaman söyledim demişindir

morrrrr link=topic=293.msg7071#msg7071 date=1201957614' Alıntı:
motoru nh lardan biraz farklı tork bakımından kndi denklerine göre yüksek. silindir 3 tane ve o video noter onaylı
ayrıca bizdede ztn servet var ve 1.5 senedir deniyoruz ztn
[size=18pt]NOTER TASTİĞİ NERDE ORAYA İKİ ADAM KODULAR DİE HEMEN İNAN NOTER TASDİĞİNİ GÖSTER İNANİM
O VİDEOYU BENDE İZLEDİM MOTORA 2 VEYA 3 LİTRE MAZOT KOYUYORLAR Bİ KERE Bİ MOTOR 2-3 LİTRE İLE HAVA YAPAR ÇALIŞMAZ SAYI BAŞLARINDA FALAN DEPO ÇALKALANDIKÇA HAVA YAPAR BİDE SEN DENEDE VİDEOSUNU GÖNDER DEPOYA 3 LİTRE MAZOT KOY ÇALIŞTIRABİLECEKMİSİN
EĞER O MOTORA MAZOT KOYMADAN ÖNCE DEPOSU BOŞDUYSA NASIL BİKEREDE ÇALIŞIYOR DEPOSUNDA BELLİBİ ORANDA MAZOT WARDIR SENİN GİBİ ENAYİİLERİ KANDIRMAK İÇİN GÜZEL Bİ YOL SEÇMİŞLER
BEN SENİNLE HİÇ ANLAŞAMICAM BİLİYORMUSUN
[/size]

morrrrr link=topic=293.msg7083#msg7083 date=1201959403' Alıntı:
bir kere yeni traktörler hava yapmaz çünkü dirak depoya bağlı değil. sen depoyu istediğn kadar boşalt yinede mazot filtresinde mazot vardır.
nereye hava yapmıyo kartelin pistonların basabilmesi için dolması lazım piston basmadan motor yürümez neden bahsediyon sen

yanlız yanlış anlama ama o tekerlegi cıkarıpta bir tambatırsan ozaman nekadar yakıçak bikarış daldırmakla yer sürülmüyor resimlerde öyle gözüküyo sameye bak pulugu gömmüş onungibi birdene ozaman kaç lt yakıcak bende tl100 kulandım 3 ün altına inmiyordu ben tagmirciyken düşüremediysem onun yakıtını kimse düşüremez
birde top yakıyoryani farkı herzaman belli bayi kardşim seninle bir tanışsak diyorum
de--*-s