TLA 100 İÇİN YENİ KOMPESOR ALDIM HAVA FİLİTRESİ KABİN TEMİZLİĞİ İÇİN

Ynt: TLA 100 İÇİN YENİ KOMPESOR ALDIM HAVA FİLİTRESİ KABİN TEMİZLİĞİ İÇİN

İyi düşünmüşsün, fotolardan anlaşıldığı kadarıyla çok tozlu oralar.Klima motor filtreleri akşama kadar birikir.

keltaşlı link=topic=54165.msg570478#msg570478 date=1332946024' Alıntı:
İyi düşünmüşsün, fotolardan anlaşıldığı kadarıyla çok tozlu oralar.Klima motor filtreleri akşama kadar birikir.

sadece yazın eğer iş yaparsan tozlu olur traktördeki bu toz geçen gün toz bulutu yağmıştı ondan tla da nazlıdır biraz

hayırlı olsn her evde bulunması gereken bi ekipman.Boya teker şişirme aparatlarını da aldınız mı tamamdır eski aletleri adam etmekte üstüne yoktur bu makinenin :D

valla şart bu aalet. yazın her sabah yarım saat filitreleri sagı solu temizlıyorum. bence kompresörlü traktörden daha iyi. mazot olmuş 4 küsür lira traktörü çalıştırıp havayı kullanmaktansa böyle daha tasarruflu.
hayırlı olsun kardeş

Tokmakcı link=topic=54165.msg570496#msg570496 date=1332946724' Alıntı:
hayırlı olsn her evde bulunması gereken bi ekipman.Boya teker şişirme aparatlarını da aldınız mı tamamdır eski aletleri adam etmekte üstüne yoktur bu makinenin :D

doğrudur aparatlarıyla beraber boya tabancası lastık basma ve toz tabancasını hepsini aldım lazım olur diye

hayırlı olsun,birde teşekkürler diyelim.kompresörün yerli ve konya malı olduğu için.ortalığın tozunu attır...

çin maları ucuzdu yerli olsunki hem sağlam hemde servıste sıkıntı olmasın