TokmakcI ve Kürüm İle Tarlaları Ekime Hazırlıyoruz..

Ynt: TokmakcI ve Kürüm İle Tarlaları Ekime Hazırlıyoruz..

oo ortak senin pederde her yere geliyor yaw :D bıraksında sen yap bu işleri :D bizimkilerde gelir illa ya peder gelir ya dedem gelir duramazlar ewde canları sıkılır gelmezlerse :D

yorumlar için sağolun...

emreakkas007 link=topic=36022.msg305225#msg305225 date=1288547609' Alıntı:
tokmakcı seniin masseyi fiat yapalım:D yada nh ;)
ölümüne mf akkaş..da nası yapmayı düşünüyon bim-*s

AKGÜN43 link=topic=36022.msg305272#msg305272 date=1288554632' Alıntı:
tşkler kardesım ışbora ne ayak:))))
akrabanın akgün seviyorum o traktörü ))) eski amam olsun

firari11 link=topic=36022.msg305274#msg305274 date=1288554807' Alıntı:
oo ortak senin pederde her yere geliyor yaw :D bıraksında sen yap bu işleri :D bizimkilerde gelir illa ya peder gelir ya dedem gelir duramazlar ewde canları sıkılır gelmezlerse :D
ortak bizimki bi şie var diye gidiyo akşam geliyo tam tarlayı bitirecek oluyorum geliyo sürem diyo veiryom ee o anda foto çekiyom herkse de sen sürmüyonmu baban mı süüryo diyo naparsn. :D :)

tokmakcı link=topic=36022.msg305279#msg305279 date=1288556073' Alıntı:
yorumlar için sağolun...
ölümüne mf akkaş..da nası yapmayı düşünüyon bim-*s
akrabanın akgün seviyorum o traktörü ))) eski amam olsun
ortak bizimki bi şie var diye gidiyo akşam geliyo tam tarlayı bitirecek oluyorum geliyo sürem diyo veiryom ee o anda foto çekiyom herkse de sen sürmüyonmu baban mı süüryo diyo naparsn. :D :)
boşwer gelmesi daha iyi,5 saat çift sürdünmü gelen olmasada ararım gelin buraya diye :D arabayla 2sinden biri gelir hem mozot getirir arabayla mozotu koyar nöbet değişirim :D çekilcek dert deil.

firari11 link=topic=36022.msg305281#msg305281 date=1288556319' Alıntı:
boşwer gelmesi daha iyi,5 saat çift sürdünmü gelen olmasada ararım gelin buraya diye :D arabayla 2sinden biri gelir hem mozot getirir arabayla mozotu koyar nöbet değişirim :D çekilcek dert deil.

öle ortak sen yine iyisin kabin li sessiz traktör bizimkine ne demeli mübarek 5 saat çift sürdümmü hastane yolu gözlüyom kafa ağrısından..bende ararım ya gelirken kola al gel çabuk gel diye bitti :D :D

eline saglık aga başarılı bi paylaşım olmuş sizin gene iyimiş arayınca geliyolarmış tarlaya benim arza yapmadıgım sürece yanıma çagırsamda kimse gelmez bagzen yanıma katık almayı unuyorum arıyorum pederi peder katık almayı unutmuşum köyde isen getiri ver bi zahmet diyorum bi ton laf söleyip telefonu suratıma kapatıyor öle durumlarda saolsun arkadaşlarım ve dedem yardımcı oluyor

tümosancı sefa link=topic=36022.msg305760#msg305760 date=1288797401' Alıntı:
eline saglık aga başarılı bi paylaşım olmuş sizin gene iyimiş arayınca geliyolarmış tarlaya benim arza yapmadıgım sürece yanıma çagırsamda kimse gelmez bagzen yanıma katık almayı unuyorum arıyorum pederi peder katık almayı unutmuşum köyde isen getiri ver bi zahmet diyorum bi ton laf söleyip telefonu suratıma kapatıyor öle durumlarda saolsun arkadaşlarım ve dedem yardımcı oluyor
aynen o konuda peder bizim de böle diyo sağolsun kardeşlerim yardım da her daim ;)
yorumlar için saolun.