toplulaştırma parselleme ilgili 1.askıda itiraz dilekçesi verip işlem yapılmayan var mı ciftçi dostlar

Daha 4 askı var her askıda itiraz dilekçesi verin yeriniz iyi olsa bile memnun olsanız bile verin.
Yoksa diğer askıda yer değişir ilk askıda itiraz etmediğiniz için diğer askıda itiraz edilmiyor diye bir saçmalık var

merhaba hocam biraz açarmısınız konuyu hani memnun oldugum yer olsa bile itiraz dilekçesi vereyim mi ? değişiklik olurmu
Bizimde oldu itiraz et ilk başta iyiydi en son askıda birşey değişmedi çok da kötü değil ama tarlanın iyi bir kımı gitti giden daha iyiydi. Sonuç düzelmedi tapu kadasroda bir tanıdık Memur tarafından bizzat söylenildi .

Memnun olduğun yer bile olsa itiraz et sonra yerinde kalmasını istiyorum de

Bir askıda itaraz etmeyince diğer askıda itiraz hakkınız kalmıyor muş olay bu . Birdahaki askıda yer değişirse mudahele hakkınız kalmıyor. Buda tongaya düşüren tuzak en sonda istedigini yapıp çıkıyor adamlar benden söylemesi .
Biz gördük yaşadık yapılan tek güzel şey yollar birde hisseli tarlalar ayrı ayrı tapu alıyor masrafsız .

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0692
Bizimde oldu itiraz et ilk başta iyiydi en son askıda birşey değişmedi çok da kötü değil ama tarlanın iyi bir kımı gitti giden daha iyiydi. Sonuç düzelmedi tapu kadasroda bir tanıdık Memur tarafından bizzat söylenildi .

Memnun olduğun yer bile olsa itiraz et sonra yerinde kalmasını istiyorum de

Bir askıda itaraz etmeyince diğer askıda itiraz hakkınız kalmıyor muş olay bu . Birdahaki askıda yer değişirse mudahele hakkınız kalmıyor. Buda tongaya düşüren tuzak en sonda istedigini yapıp çıkıyor adamlar benden söylemesi .
Biz gördük yaşadık yapılan tek güzel şey yollar birde hisseli tarlalar ayrı ayrı tapu alıyor masrafsız .
İnşallah ıyısı olur

toplulaştırma devlet tarafından yapılmadığı sürece hiçbir işe yaramıyor yöremizde yapıldı
ancak adamlar toplulaştırma adı altında kendilerine tarla çıkartarak ilerliyorlar
küçük çiftçinin parselini dere yatağına dağın basına atıyor
ıyı tarlaları kendilerine ve anlaştığı çiftçilere veriyorlar
ne anladık biz bu işten
bızım toprağımızı toplulaştırma adı altında başkaları sürecek ise
itiraz vs değişmiyor çoğu insanın tarlası küçüldü bazı adamların arttı nasıl oldu anlamadım bende

toplulaştırma devlet tarafından yapılmadığı sürece hiçbir işe yaramıyor yöremizde yapıldı
ancak adamlar toplulaştırma adı altında kendilerine tarla çıkartarak ilerliyorlar
küçük çiftçinin parselini dere yatağına dağın basına atıyor
ıyı tarlaları kendilerine ve anlaştığı çiftçilere veriyorlar
ne anladık biz bu işten
bızım toprağımızı toplulaştırma adı altında başkaları sürecek ise
itiraz vs değişmiyor çoğu insanın tarlası küçüldü bazı adamların arttı nasıl oldu anlamadım bende
üstadım itiraz ile değişmiyor ise bu hakkı yenilen ne yapacak cimer başvuru dilekçesini beyan etse dahi mi değişmiyor.

üstadım itiraz ile değişmiyor ise bu hakkı yenilen ne yapacak cimer başvuru dilekçesini beyan etse dahi mi değişmiyor.
hocam cimer başvurusu değiştiriyormu bilemem
Ama düşünürsek cimer başvurusunun Hangi müdürlüğe ve hangi personele düştüğü önemli
İlgisiz bir personele iletilirse cimer başvurusu o da sonuçsuz kalacaktır.
Örneğin bir arkadaşımız başka bir tarım konusunda şikayette bulunmuştu. Şikayet tarım ile alakalı ama konuyu emniyet müdürlüğüne göndermişler Orası da bir tutanak tutarak cevap yazmış Sonuç olarak sorun yanlış kuruma gidince sorun çözülemiyor