Tr 5 110 nasıl

Arkadaslar tr 5 110 nasıl kullanan kullanan varmı.dusundugum bi traktör nedersiniz.biraz bilgiye ihtiyacım var .tr 6 120 arasında kaldım. N 101 (113 hp)valtradan canim yandı. Yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaslar tr 5 110 nasıl kullanan kullanan varmı.dusundugum bi traktör nedersiniz.biraz bilgiye ihtiyacım var .tr 6 120 arasında kaldım. N 101 (113 hp)valtradan canim yandı. Yardımcı olursanız sevinirim
Tr6 da commanrail motor var tr5 de düz s8000 td serisinin motoru var tr6120, 112 beygir tr5, 110 beygir Tr6 nin ağırlığı daha fazla tr5 de 3.9 litre motor var Tr6 4.5 litre motor var Tr5 Tr6 ya göre daha uzun diye ha hatırlıyorum Tr6 nin kabini daha konforlu ne modern duruyo ikisinide sürme şansın varsa bi dene derim abi biz ne kadar yazsak ta teoride kalıyo herşey uygulamada ortaya çıkar.

• Beğen
Tepkiler: Asım 0058
Tr5 bilmiyorum ama tr6 güzel 120 vardı bizde 1000 saat kullandık güzeldi sadece cok ağır olduğu için gücü az geliyodu yakıt falan iyiydi
Birkere denwmek icin surdum onu bende 5460 massey var cekislerinde bi fark göremedim hatta tr seri gidiyordu ama yakıt nasıl gercekten bilmiyorum benimki pancar yerine 4 litreden assagı mummkun degil yakmaz tr 5 tr 6 ya merak saldım acıkcası .

Hocam bizde tr5 110 dusunuyorduk yeni 2020 oncesinde ufak bir sorun varmis yeni cikanlarda fabrikada onu degistirerek ureticeklermiş ne sorun oldugunu soylemiyorlar alicaksaniz 2020 den sonrasini alin elde kalan almayin nisanda gelicegini soyledi yenilerin fakat turktraktor uretimde coronadan durdu.coronadan ne zaman calismaya başlar fabrika 2 3 ay sonra bayilere gelir bu senenin sonunu bulur muhtemelen tr6 commanrail motor var ama cok agir bir motor ara is motoru olmaz ama tr5 115 veya tr6 110 kucuk is de yaparsin buyuk islerdede yeterli llur diye dusunuyorum bolgenizde bayi varsa mf 5700s oneririm tutuluyor cok daha teknoloji konusunda ilerde bir motor

• Beğen
Tepkiler: Asım 0058
Hocam bizde tr5 110 dusunuyorduk yeni 2020 oncesinde ufak bir sorun varmis yeni cikanlarda fabrikada onu degistirerek ureticeklermiş ne sorun oldugunu soylemiyorlar alicaksaniz 2020 den sonrasini alin elde kalan almayin nisanda gelicegini soyledi yenilerin fakat turktraktor uretimde coronadan durdu.coronadan ne zaman calismaya başlar fabrika 2 3 ay sonra bayilere gelir bu senenin sonunu bulur muhtemelen tr6 commanrail motor var ama cok agir bir motor ara is motoru olmaz ama tr5 115 veya tr6 110 kucuk is de yaparsin buyuk islerdede yeterli llur diye dusunuyorum bolgenizde bayi varsa mf 5700s oneririm tutuluyor cok daha teknoloji konusunda ilerde bir motor
Eyvallah kardeşim tessekur ederim

Onerin icin teşekkür ederim massey 5700 serilerinden herkes memnun tr nin bana avantsjı biraz fiyat konusu dediginiz sorunu bende duydum .hele su korona belasından kurtulalım Allah buyuk

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ŞİMŞEK
Işin açığı avrupa traktorler aldı başını giti cok pahalı 6 silindir düşünmemem isleri azaltmak istiyorum, sebebi bu ama pancar yeri mısır yeri cok agir oluyor ,isin birde s3rvis tarafı var tabi ,nh nin servisi geldi gözümün onunde yag degisti tarlada.derbiyaj yayı koptu diye amca oglu aradı adamlar 2 saate ciktı geldi,servis iside cok önemli

Mf nin 5400 şerleri hakkında düşünceleriniz nedir acaba

Mf nin 5400 şerleri hakkında düşünceleriniz nedir acaba
Td100d ve mf5430 kullandim 5430 konfor olarak o beygie guclerinde en konforlu motor cekis td100d den cok daha iyiydi bana kalirsa 5700s yerine 5400 alinabilir daha az elektronik aksam var onun bakimini arizasini cogu insan yapabiliyor motor pompa vs sogu sey mekanik sayilir o konuda avantajli 5700s ler tork olarak daha ustun ama 5400 perkins motorlada gayet iyi cekiyorlar.90 110 beygir gucunde turkiyede en iyi motorlarda ilk 2 3 siradadir bence piyasasi cok artti alan hem calistirdi hem %100 kazandirdi.