TrakKulüp 10. Geleneksel Buluşması

slm nasıl katılacagız bılgı verıraenız

Arkadaşlar bende katıla bilirmiyim nasıl olacak katılım yardımcı ola bilirmisiniz size zahmet

Buluşma ile ilgili konumuz yaklaşık bir ay önce açıldı. Gelmek isteyenler isimlerini yazdırdı. Listemiz kesinleşmeden isminizi yazdırsaydınız katılabilirdiniz. Ancak şuan listemiz ve sayımız kesinleşti, bu sayıya göre otel odaları, yemekler, toplantı salonu, sandalye sayısı vs. ayarlandı. Bu hafta sonu buluşma olacağı için maalesef yeni isimler alamıyoruz.

Sa ağar bu BÜYÜKHANLI PARK OTELIN baya bi otelleri var yorumlarada baktim ama göremedimmi bilmiyorum bi tam adres yazılabilirmi acaba

Büyükhanlı Park Hotel - Ankara
Açık Adres: Simon Bolivar Caddesi No: 34 Çankaya/Ankara
Web: http://www.buyukhanliparkhotel.com

Tüm detayları netleştirip ve düzenleyip yarın yazıcam. Konuyu mutlaka takip ediniz.

Buluşma ile ilgili konumuz yaklaşık bir ay önce açıldı. Gelmek isteyenler isimlerini yazdırdı. Listemiz kesinleşmeden isminizi yazdırsaydınız katılabilirdiniz. Ancak şuan listemiz ve sayımız kesinleşti, bu sayıya göre otel odaları, yemekler, toplantı salonu, sandalye sayısı vs. ayarlandı. Bu hafta sonu buluşma olacağı için maalesef yeni isimler alamıyoruz.

Büyükhanlı Park Hotel - Ankara
Açık Adres: Simon Bolivar Caddesi No: 34 Çankaya/Ankara
Web: http://www.buyukhanliparkhotel.com

Tüm detayları netleştirip ve düzenleyip yarın yazıcam. Konuyu mutlaka takip ediniz.
Herhangi bir problemde ulaşabileceğimiz bi telefon numarası verirseniz iyi olur.

İcimi bir heyecan kapladi dedeme soylediydim sen ne biliyonda gidiyon diyor
deseydin ya bilmediklerimi öğrenmeye gidiyom diye.
bizim baba bayılır böyle tarım toplantılarına bir gün okula gitmemiş adamdır 3 ineği varken almanya'da çiftlik gezisine katıldı 60 yaşını geçmişken.
dedim haftaya köye gelmiyom çiftçilik konferansı var ankaraya gidicem.
diyor bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler hiçbirşey öğrenemeden kör gibi hayvan baktık diyo [emoji2]

Yarin sabaha ordayiz ins
e9242c2794cf9408146c3c6d88b4b857.jpg

Yarın yapacağımız buluşma planımızın detayları aşağıdadır:

Buluşma Tarihi: 20 Ocak 2018 Cumartesi
Buluşma Yeri: Büyükhanlı Park Hotel
Buluşma Yeri Açık Adres: Simon Bolivar Caddesi No: 34 Çankaya/Ankara

aaa.png

Kendi arabasıyla gelenler en geç 9:30'da otele gelecekler.

Otobüsle gelenler AŞTİ'ye indiklerinde gelen yolcu bölümünde bulunan ve toplanma noktamız olan "Seyr-i Alem Kafe"de buluşabilirler. Saat 09:30'da AŞTİ'den otele arabalarla geçilecek. Bu yüzden en geç 09:30'da AŞTİ'de olacak şekilde geliniz. Daha geç gelenler kendi imkanları ile otele geleceklerdir. Ayrıca otobüsle gelecek tüm arkadaşlarımızın özel mesajla telefonu numaralarını göndermelerini istiyorum.

Herhangi bir ulaşım sorununda TrakKulüp İletişim'i (0 535 7845520) ararsanız veya kısa mesaj atarsanız yardımcı olacağız.

20/01/2018 Cumartesi Planı:

09:00 Otele Giriş

09:00 - 10:00 Aperatif Atıştırmalık

10:00 - 13:00 Toplantı Salonunda Etkinlik

13:00 - 14:00 Öğle Yemeği

14:00 - 15:30 Toplantı Salonunda Etkinlik

15:30 - 16:00 Çay Molası

16:00 - 17:00 Toplantı Salonunda Etkinlik

19:00 - 21:00 Yemek

Kapanış

Konaklama (Şehir Dışından Gelenler)

21/01/2018 Pazar Planı: