TRAKTÖR ALACAĞIM YARDIM!

Arkadaşlar yeni traktör almayı düşünüyorum sizce bütçeme göre 2011 model john deere 2000 saatte 2wd 5065 mi 265s mi almalıyım veya erkunt 2011 model kısmet 55 çift çeker var 1400 saatte hangisi daha iyi olur sürümde arazim eğimli %40 ı düşücelerinize göre almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz artıları ve eksileri olarak

MF 285 , %40 eğimli arazide 3 12 pulluğu rahat taşır , JD 2130 da temizi bulunursa olabilir.
Tümosan 74 80 de çekişli bir modeldir.
Same Explorer 80 de regülatör ayarı düzgünse güzel işçilik çıkarır.
Bütçe el verirse MC Cormick C 95 Max , hiç kafanızı ağrıtmaz , lastik sesiyle tarla işlersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Mltyusuf
Arkadaşlar yeni traktör almayı düşünüyorum sizce bütçeme göre 2011 model john deere 2000 saatte 2wd 5065 mi 265s mi almalıyım veya erkunt 2011 model kısmet 55 çift çeker var 1400 saatte hangisi daha iyi olur sürümde arazim eğimli %40 ı düşücelerinize göre almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz artıları ve eksileri olarak
Digerlerini bilmem mf 265 kullandim 150 dekara yeter cekisi guzel ikinci el piyasasi var markadan dolayi vitesler de guzel hizli yavas var takviye var dar lastikse kacirma derim cok paralara gerek yok 70 80 bin arasi bu piyasada bulursan parani cope atmamis olursun ben john deere aldim begenmedim yari parasina zor sattim ciftceker olayina gelince kisin batak camur da calismayacaksan gerek yok ciftcekere 80 litre depo sabahtan aksama kadar yer surer ciftcekerle ikindiyi bulmaz o 80 litre depo biter insallah 265 bucuklu alirsin doya doya ciftcilik yaparsin basin agrimadan

• Beğen
Tepkiler: bedirhank_14