Traktör alacağız-yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba, 70-66 derim uzun yıllar kullandık, halada kullanıyoruz. Şanzıman ileri-geri levyeli, kuyruk mili çift devire dönüştürme imkanı var, hidrolik çıkışları 4’lü yapılması daha basit (alacağınız traktörde yoksa tabi) 56 serisine göre çok daha kullanışlı. FIAT 56-66 serilerinin hidrolik pompasını M.F 265’le kıyas dahi etmiyorum. Tabi alacağınız traktörün temizliğine göre değişir.

Y
Merhaba, 70-66 derim uzun yıllar kullandık, halada kullanıyoruz. Şanzıman ileri-geri levyeli, kuyruk mili çift devire dönüştürme imkanı var, hidrolik çıkışları 4’lü yapılması daha basit (alacağınız traktörde yoksa tabi) 56 serisine göre çok daha kullanışlı. FIAT 56-66 serilerinin hidrolik pompasını M.F 265’le kıyas dahi etmiyorum. Tabi alacağınız traktörün temizliğine göre değişir.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Temiz bir 70 56 45000 ₺ model 96 diyelim 23 yaşında bu fiyata 65 70 hp same deutz jd 4*4 ler var en fazla 10 yaşında 3000 saati geçmemiş traktör var .benim tercihi bu olurdu. 10 sene 70 56 kullandım.10 senedirde.jd kullanıyorum.

Ülkemizde çiftçilerimizin büyük bir kısmı, traktörü genel maksatla kullanmak için aldığından. Genel hatlarıyla değerlendirmek çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Yoksa teknik detayları illaki farklıdır.

Son düzenleme:
Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Şunu belirtmek istiyorum ki Trakya bölgesinde yaşıyoruz. Bütçemizde yaklaşık 35-37 bin ₺. Temsili olarak atacağım bu iki ilan arasında bir kıyaslama yapabilir misiniz?
Teşekkür ediyorum
1996 MODEL MASSEY FERGUSON 265 S

İlan No: 719906755

satılık traktör

İlan No: 711353342

Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Şunu belirtmek istiyorum ki Trakya bölgesinde yaşıyoruz. Bütçemizde yaklaşık 35-37 bin ₺. Temsili olarak atacağım bu iki ilan arasında bir kıyaslama yapabilir misiniz?
Teşekkür ediyorum
1996 MODEL MASSEY FERGUSON 265 S

İlan No: 719906755

satılık traktör

İlan No: 711353342

Sitede daha modelli 70 56 var .fiyat daha kullanışlıdır.

Çekiş olarak her iki seçenekte birbirine yakın, aman aman fark etmez kanaatimce.

265 çiftçi traktörü, alıp çoğunlukla tarlada çalışırım, pulluk vs. ekipman koşarım diyorsanız işinize yarar. 70-56 dan daha üstün yanı olarak buçuk vites, daha yüksek silindir hacmi ve biraz daha torklu olması diyebilirim.

70-56 ise daha kompakt bir makine, her işe gelir. 265'ten üstün yanları ise yakıtı, sağlamlığı el debriyalı kuyruk mili, daha uzun şaseli olması ve 2. el değeridir bence. Eğer tarla işi hariç nakliye vs. yolda da kullanım için lazımsa bence 70-56 daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: Omrt
96 model karakafa 70 56 traktörümüzü 47 bine sattık. Çok memnunduk. Ara işlere kullanıyorduk ve çok pratikti. Şanzıman bakımından 70 66 daha uygun olacaktır ileri geri mekik kollu sonuçta. Ferguson kullanmadım yorum yapamam ama temiz bir 70 56 sizi üzmez. Yakıtı uygun arıza yapmaz.