Traktör alıcam lütfen yardımcı olun.

aynen öyle vites araları biraz fazla diger td lerin şanzımanı daha kullanışlı 2nin 3 ü 2nin 4 dü ve seri bir bu 3 vitesin arası birbirine çok yakın o yuzden çok kullanışlı kullanan biri olarak söylüyorum .tarla işleriiçin on numara ama çok incelemessen 8+8 de işini görür ha bu arada turk traktör fabrikasını bile bile malzemeden kastığı için şiddetle kınıyorum derdiniz ne sizin bu motorların satılmamasımı ulan bahçe traktörlerine bile aynı iveco motor ve 12 ileri maxpro şanzumanı koymuşsunuz jxc kullanıcılarının başı kelmi tarlada kullanılcak bu tarlada gelin almada gelin taşımıcak allahtan güçlü motor oda olmasaydı bi dakka durdurmazdım elimde

Ekonomi düzgünse Massey 5410, yok pahalı derseniz en iyi seçenek Case, galericiler sitesinde çok dolaşırsanız Sarılar ve NH olur, servis önemli derseniz Çente'nin kapıya uğrayın, muhtemelen 2075 DTK Başak olur, 2060 a ben ısınamadım :)

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Her sene kasko parası, hipotek, hayat sigortası yada Tarsim gibi ıvır zıvırlarda var. İşin gerçek faizi daha yüksek.

Aynen öyle banka 55.600 verdi bizim traktörü 13'e saydılar . 5 yıla faiz 12.600 traktör bedavaya gitti. 1800 masraf+banka satıcıya aktarmada yine para kesti. Kasko 644 hayat sigortası 55 semeriyle sepetiyle 90'geçiyor. 350 lira bakım masraflarıda cabası

öncelıkle hos geldınız aramıza 65 56 ve 65c ıle kıyaslanamaz case jx65c nın artıları fazladırr
konfor cok konforludur yakıt olarak 65 56 dan az yakar yolda da cıft yakıtlarındaa 3 pıstonun yolda az yakacagını dusunenler cok yanılıyor sadece bır dusunce denemeye tabı tutsalardı gercek degerlerı goreceklerdır ben 65c kullanıcısıyım erkunt 70 same 70 ile 80 km lık yolda gıt gelde benım case onlardan daha az yaktı agır ıslerde 4 pıstonun verdıgı performans ve yakıt tuketımı cok fark etırıyorr
yakıt degerlerını gelecek olursak benım 65c toprak yapımız serttır 4 9 alpler pullukta 1,4 ve 1,6 degerlerı arasında tpragın katı tavlı zamanlarına gore bu degerler arasında. 1220 saat te case kullanıcısı olarak tavısye edermısınız dersenızz sıddetle tavsıye ederımm cekıs yakıt olarak kendı kılasmanında alınacak motorlarda ılk sıradadırr.

bu arada 75 bın tl yazmıssınız kabınlı fıyatımıdırr

abı bu case 65jxc ünlünün kırmızı pullukları var otomatik helezon yaylı falan dıolar 4*11 çeker heralde dimi toprak sert deil...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk

abı bız sevıyozda adamlar bızı sevmıyo adamlar bu yenı kabınlı versıyonu olan 65 beygırlıgıne 84 ıstıo bı kuruş bıle ınmıo :D nası sevcem sımdı bunu ben :D

Sizin bayi çok kazanıyor galiba.
Fiyat verecen şu diye olursa olur olmazsa kalsın diyecen ha olmuyor illa onu alacam diyorsan fabrikayı arayacan ya da iyi bir fuarda alacan bu her marka için geçerli evet fiyatlar konusunda biraz yüksek pazarlıkm kapısı açık.
Geçen bir abimiz 70E+ MT kabinli 4 wd 79 bine aldı :) 70e+ alacam konusunda görürsün.
Yapabileceğim bir durum olursa yardımcı olurum.

• Beğen
Tepkiler: nurettin şahiner
Sizin bayi çok kazanıyor galiba.
Fiyat verecen şu diye olursa olur olmazsa kalsın diyecen ha olmuyor illa onu alacam diyorsan fabrikayı arayacan ya da iyi bir fuarda alacan bu her marka için geçerli evet fiyatlar konusunda biraz yüksek pazarlıkm kapısı açık.
Geçen bir abimiz 70E+ MT kabinli 4 wd 79 bine aldı :) 70e+ alacam konusunda görürsün.
Yapabileceğim bir durum olursa yardımcı olurum.

yok abı saol bı yerde mutlaka benı bekleyen ıyı bı traktör vardır uygn fıyata :D ogün mutlaka gelir...