Traktör almayı düşünüyorum yardımcı olurmusumuz

Td75d blumaatır almayı düşünüyorum nasıldır kullanışı birde sıfırmı alayım ikinci elmi ona karar veremedim fren sıkıntısı giderildi diyorlar 2019 larda kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

2012 model 970 saatte td75 var. Sifir gibi . 90bin tl

Sen 2012 model 970 saatte traktörün olsa satar mısın ? Ben kurtulmak için satarım. Fabrikanın elinde deneme için sahaya sürdükleri ve deneme süresi sonunda sıfırladıkları traktörler oluyor uygun fiyatlı, Erkunt traktörde kalite kontrol mühendisi arkadaşım var istersen bir soralım

Bir de bütçe ne kadar onu da söylersen bu konuda uzman üyeler daha rahat yardımcı olacaklardır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Alexander
Merhaba arkadaşlar td de ne buluyorlar kullanan hep şikayeti var yinede almak isteyen var.
Çukurovada çok arıza veren traktör tamirci önünde bir tane görebilirsin.
Bulumdüğün bölgede hangi traktör tutuluyorsa onu almanı tercih ederim.
Çukurova da massey, jondere, yakın zaman da tümosan bizdede var memnunuz.

Merhaba arkadaşlar td de ne buluyorlar kullanan hep şikayeti var yinede almak isteyen var.
Satılan hangisi çok ise arıza yapma olasılıği da vardır, 50 traktör den 30 40 tanesi nh ise 10 tanesi başka marka satılıyor doğal olarak normaldir ama herkes çok arıza veriyor diyor yinede herkes alıyor [emoji849]

14 senedir kullanıyorum bi şikayetim yok şimdi balyada kullanıyorum çok memmunm