Traktör brandası görüşleriniz nelerdir?

Bu brandayi merak ediyorum zararimi var faydasimi. Bicerdovere cadir cekeriz ama gunes icin degil yagmur kar icin mart ayi bitince sicak dusmeden atariz ustunden cunku topraktan buharlasan nem cadir ile bicer arasina girer boyayi soldurur guneste 5 yilda solan makine cadirla 2 yilda solar. Arabalara cekersin cadir yanigi olur. Bence traktordede faydasindan fazla zarari var. "Beyaz su geciren" bez belki zarar vermez oda kizil toprakta ne hale gelir dusunun.
Abi bunun zararlı olduğunu duymadım hiç kim aldıysa devamlı kullanır. Bencede zararı olmaz gibi. Temiz kullanmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci50
Maşallah senin yavruya yakışmış abi. [emoji3]

EyvAllah kardeşim sağolasın

Bu brandayi merak ediyorum zararimi var faydasimi. Bicerdovere cadir cekeriz ama gunes icin degil yagmur kar icin mart ayi bitince sicak dusmeden atariz ustunden cunku topraktan buharlasan nem cadir ile bicer arasina girer boyayi soldurur guneste 5 yilda solan makine cadirla 2 yilda solar. Arabalara cekersin cadir yanigi olur. Bence traktordede faydasindan fazla zarari var. "Beyaz su geciren" bez belki zarar vermez oda kizil toprakta ne hale gelir dusunun.

Vallla abi hemen hemen 2003 den beri branda kullandık aldığımız traktörlerde hiçbirinde en ufak solma felan olmadı direk güneş altında daha çabuk solar birde şöyle bişey var branda kumaşının yapısı kalitesi önemli kaliteli olsunki güneşten kaportayı terletmesin.

• Beğen
EyvAllah kardeşim sağolasın

Vallla abi hemen hemen 2003 den beri branda kullandık aldığımız traktörlerde hiçbirinde en ufak solma felan olmadı direk güneş altında daha çabuk solar birde şöyle bişey var branda kumaşının yapısı kalitesi önemli kaliteli olsunki güneşten kaportayı terletmesin.

Bizim traktor eski oldugu icin hic kullanmadik siz daha iyi bilirsiniz tabi. Ama cadirdan yola cikarak dedim ilerde sifir traaktor alirsak kullanmalimiyiz yani

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Bizim traktor eski oldugu icin hic kullanmadik siz daha iyi bilirsiniz tabi. Ama cadirdan yola cikarak dedim ilerde sifir traaktor alirsak kullanmalimiyiz yani
Abi bizde kullanmadık ama yeni traktörü olanlar genelde kullanıyor. Çadır naylon tipindeyse hiç nefes almayan bi tür olduğu için terlemeye yatkın olur. Ama branda kumaşı daha farklı sanki.

• Beğen
hangi brandacıya firmaya sordun 250 dedi sadece kaput brandası 150 TL gökhan branda'da bende almam senin gibi olsam sıfır makina olunca bahçeye giriyor dallar sürtse çizilir içim içim gider sonra :)
Abi bu gün gökhan brandayla konuştum. Sağolsun ilgilendi bizimle. 235 tl fiyat çekti. Böyle olunca kendim kumaş alıp ölçüsünü alıp terziye diktireyim dedim😂 ama yapabilirmiyim o şüpheli.

Abi bu gün gökhan brandayla konuştum. Sağolsun ilgilendi bizimle. 235 tl fiyat çekti. Böyle olunca kendim kumaş alıp ölçüsünü alıp terziye diktireyim dedim ama yapabilirmiyim o şüpheli.

Tek brandaya o fiyatı çektiyse fazla ama çamurluk koltuk kılıfı felan varsa normal fiyat,kumaşa gelirsek bişi diyemiycem olur olmaz orası sana kalmış.

Tek brandaya o fiyatı çektiyse fazla ama çamurluk koltuk kılıfı felan varsa normal fiyat,kumaşa gelirsek bişi diyemiycem olur olmaz orası sana kalmış.
Tek kaput için Abi. bide kartalla konuştum o120-150 dedi kalitesine göre ama nasıl bilemedim kumaş çok ince gibi birde nasıl desem yakışıklı değil. Şimdi böyle oluncada 3 kuruşa 5 köfte olmaz diyorum bak bakalım nasıl sence
IMG-20180221-WA0000.jpg

Bu 120 tl olan

• Beğen
Tek kaput için Abi. bide kartalla konuştum o120-150 dedi kalitesine göre ama nasıl bilemedim kumaş çok ince gibi birde nasıl desem yakışıklı değil. Şimdi böyle oluncada 3 kuruşa 5 köfte olmaz diyorum bak bakalım nasıl sence
Ekli dosyayı görüntüle 23428

Bu 120 tl olan

Kamujlaf rengi uyumlu olsaymış iyiymiş kırmızısı yokmu 100-130 fazla verip kalitelisini alırım dersen gökhandan al

Karar senin kardeşim her sektörün lideri var Gökhan işini sağlam yapıyor brandalara zam gelmiş galiba tek kaput a 250 fazla geldi bana
Aynen abi olmazsa bi kumaş alayım tahmini 50-60 liraya ayarlarım. Bi deneyeyim kendime güveniyorum. Yaparsam iyi olur. Terziye diktirtirim. Yardımcı olduğun içinde çok teşekkür ederim hem sana hem diğer üyelere.

• Beğen
Bi ara bizde niyetlendik 150 tl dediler vaz gectik onun yerine kaput koruma cektim(gunesin altinda kalmiyor zaten isi bitince garaja giriyor) yaz aylarinda bizim traktor fazla bi is yapmaz gunesin altinda kalacak sekilde.
Neyse cizilmelerden koruyor kaput koruma fiyatida 70-80 tl idi birde cadirin altina toz girince titresimle birlikte zimpara etkisi yapip boyaya zarar verecegini dusunerek kaput koruma yaptik

• Beğen
Tepkiler: Mucahit42
Karışmak gibi olmasın ama sıcaktan çizikten koruma yapar ama sürekli kullanılınca boyada sıkıntı yarattığını biliyorum
Estağfurullah abi her yorum değerli bizim için.
iyisi olsun dersen gökhan brandadan şaşma 75c ye yeni aldım 240 tl fazlamı fazla ama onun gibi yapan yok.bir kere alalım iyisi olsun dedik artık..
Abi senin traktör sıfırmıydı. Sıfır olsa bizimki traktör gelmeden brandasını getirtirdim 😂
Bi ara bizde niyetlendik 150 tl dediler vaz gectik onun yerine kaput koruma cektim(gunesin altinda kalmiyor zaten isi bitince garaja giriyor) yaz aylarinda bizim traktor fazla bi is yapmaz gunesin altinda kalacak sekilde.
Neyse cizilmelerden koruyor kaput koruma fiyatida 70-80 tl idi birde cadirin altina toz girince titresimle birlikte zimpara etkisi yapip boyaya zarar verecegini dusunerek kaput koruma yaptik
Arasıra bizde yapıyoruz pazta cila ama uzun süreli bi koruma yaptığı söylenemez. Bakalım abi nasipse bişeyler ayarlıycaz artık. Şuan araştırmadayım😂

Estağfurullah abi her yorum değerli bizim için.

Abi senin traktör sıfırmıydı. Sıfır olsa bizimki traktör gelmeden brandasını getirtirdim [emoji23]

Arasıra bizde yapıyoruz pazta cila ama uzun süreli bi koruma yaptığı söylenemez. Bakalım abi nasipse bişeyler ayarlıycaz artık. Şuan araştırmadayım[emoji23]
Ben şahsen Polisaj Makinesi aldım pasta cila işlemi uyguluyorum ufak çizikleri götürüyor sende brandayla uğraşma arabanı falan çekersin

bi çadırcıya git yakın yerdeki ölcuye göre diktır yalnız altına onlar bişey koyuyor ondan koydur kendin yaptır öyle alırsan hem pahalı olur hemde kumaş olanlar iki senede pert olup çıkıyor eksozun orayada bır sac kaynat yalnbız boya soldurması gerçekten bazen benım de aklıma takılıyor sankı yada gözümnüze öyle gelıyor