Traktör lastiği önerisi

26.06.2017
105
57
26
ankara

Traktör lastiğimizin değişim zamanı geldi.Lassa almayı düşünüyoruz.Eskiyen lastikler continentaldi 8 senedir kullanıyoruz, sağlam lastikmiş taş kesmeseydi en az 3 sene daha dayanırdı.Lassa marka lastik kullanan sayın trakkulüp üyeleri memnun musunuz lastiğinizden ? veya başka marka önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Traktör lastiğimizin değişim zamanı geldi.Lassa almayı düşünüyoruz.Eskiyen lastikler continentaldi 8 senedir kullanıyoruz, sağlam lastikmiş taş kesmeseydi en az 3 sene daha dayanırdı.Lassa marka lastik kullanan sayın trakkulüp üyeleri memnun musunuz lastiğinizden ? veya başka marka önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.
Evet memnunuz.20 yil kullandigim oldu

• Beğen
Tepkiler: Emreeed
Lassa iyi lastiktir.Ucuz diye sakın petlasa da yonelmeyin.Lastik sert hamurlu olduğu için yanaklarından çatlama yapıyor.Pirelli de öneririm hala traktör için üretiyorlar mı bilmiyorum.Eski traktorumuzde vardı taş gibi lastikti.9 yıl kullandık ki bizden öncesi de var siz düşünün.

• Beğen
Arkalar Lassa 2011 de takildi daha yari sayilir alacaksan lassa al yada iyi bir marka özka petlas hikaye daha şimdi patladı özka lastikdi 5 para etmez 20190310_163347.jpg

• Beğen

Tek çeker traktörümüze 4 Lassa aldık
Daha 10 saatte iken parçalanmalar oldu
Başka marka da bak derim

• Beğen
Tatko güzel özka güzel petlas güzel lassa denemedim goodyear tartışılmaz anlas güzel kullandığım lastikletler bunlar
Tatkoyu bilmem petlas kadar dandik bi lastik gormedim mibzerimde petlas takili ufak bi cali girse patliyo lassa on numara 11 sene kullandim fabrikanin taktigi lastikti goodyear ise cabuk asinma yapiyodu paran varsa kleber al veya bkt

• Beğen

Şu anda markaların çoğu Çin menşeli , eski lastikler gibi orjinal değil insanı yanıltıyor Çin lastiği ise sırf markanın adı var diye almamak lazım. Petlas mükemmel değil, kötü lastikler değil,

• Beğen
Bkt fırelli mitas michelin continantal kleber thelborg bunlar en iyi lastikler fiyat ve kalite olara mitas uygun michelin lastiği mitas tavsiye ederim. Onun dışında kleber ve bkt güzel lastik kleber fiyat yüksek olabilir.

• Beğen
Merhaba arkadaşlar, traktörümüzün ön lastikleri değişecek. Üzerinde Petlas var ama iki yerinde yarık oluştu. Daha önce Goodyear kullandık, onlar fena değildi. Goodyear'dan önce de Lassa vardı, onlar da balon yaptı ve yarıldı. Piyasaya baktım, eskisi gibi çok fazla seçenek göremedim. 6.00-16 ebatlarında hangi markaları tavsiye edersiniz? Arazi dağlık ve hafif taşlı.

Pirelli tavsiye etmem yanakları yarılıyor. 8 sene önce özka lastik aldık takım olarak. Gören yeni mi aldın diyor çokta kulanıyoruz traktörün çalışmadığı gün nadir çoğunlukla yolda kullanırız hata bir keresinde taş yüklü römorkla parke döşeli rampadan difransiyel kitli sürekli patinaj ederek çıktı bı sıkıntı olmadı yani dağılma filan ama bence lassa güzel lastik

• Beğen
Tepkiler: Rençber16