Traktör önerisi

200 bin civarı paramız var tarla ve bahçede kullanacağımız traktör almak istiyoruz çift çeker ve kabinli olması şart aklımızda tt65, 2013 sonrası td65, mf3625, mf2635 bunlar var siz hangisini önerirsiniz yada aynı paraya 80-90 beygirlik Tümosan erkunt gibi markalar daha mı mantıklı bişgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
200 bin civarı paramız var tarla ve bahçede kullanacağımız traktör almak istiyoruz çift çeker ve kabinli olması şart aklımızda tt65, 2013 sonrası td65, mf3625, mf2635 bunlar var siz hangisini önerirsiniz yada aynı paraya 80-90 beygirlik Tümosan erkunt gibi markalar daha mı mantıklı bişgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler
Kabinli olduktan sonra bahçede pek randımanlı olmaz . Elinizdeki paraya göre dediginiz markalrın düşük modellisi alınır ve hatta butceniz yetmeye bilirde.
Fiyat performans olarak Tümosan iyi olur kalite sıkıntısı var onunda . Başka markalara da bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Bilal.1910
İşine yarar mı bilmem ama biz traktörü değiştirdik bayiye 70 lik erkunt verdik 2010 model lüks kabinli klimalı çift çeker diye geçiyor 2500 saatte 4 lastik sıfır geçen yaz değişti bizden cıktığı için kaça satar kaç ister bilmem ama ederi 170-180 lira falan max ilgilenirsen bayi numarasını veririm

İşine yarar mı bilmem ama biz traktörü değiştirdik bayiye 70 lik erkunt verdik 2010 model lüks kabinli klimalı çift çeker diye geçiyor 2500 saatte 4 lastik sıfır geçen yaz değişti bizden cıktığı için kaça satar kaç ister bilmem ama ederi 170-180 lira falan max ilgilenirsen bayi numarasını veririm
Traktörden memnuniyet durumunuz neydi yerine ne aldınız

Traktörden memnuniyet durumunuz neydi yerine ne aldınız
Babam cok memnundu hatta değiştirmek istemedi 180 dönüm yer işliyoruz bize yeter artar falan dedi de ben işte hem güclü olsun hem yatırım niyetine hemde konforu yüksek diye 110 haşmet aldırdım bu devirde Tl ile borçlanmak gibisi var mı 5 sene önce 0 corolla almıştım 81 bine şuan şahin parası o mantık ile 5 taksit borca girelim 2 taksitten sonrası kolay olur mal edinmiş oluruz diye aldık yoksa bir sıkıntı yoktu

• Beğen
Tepkiler: Bilal.1910
Ankara'da yaşıyorum bulunduğum ilçede usta bulamam ama merkezde bulurum john deree piyasası nasıl ki
Alım-satım hızını soruyorsan new holland kadar hızlı değil ama tutulan modelleri alırsan onların piyasası hızlı. Örneğin tek çeker piyasası yavaştır ama 4x4 lerde 2015 üzeri şatıllı serilerine talep çok. Zaten trakör kullanmaya alınır satmaya değil, alıcı her zaman var.
200 bin bandında 5055E veya 5050E temiz kabinli bulursun. Tente alacaksan daha ucuzada bulursun. 65 beygiride vardır o fiyatlarda orijinal kabin, araştır.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Alım-satım hızını soruyorsan new holland kadar hızlı değil ama tutulan modelleri alırsan onların piyasası hızlı. Örneğin tek çeker piyasası yavaştır ama 4x4 lerde 2015 üzeri şatıllı serilerine talep çok. Zaten trakör kullanmaya alınır satmaya değil, alıcı her zaman var.
200 bin bandında 5055E veya 5050E temiz kabinli bulursun. Tente alacaksan daha ucuzada bulursun. 65 beygiride vardır o fiyatlarda orijinal kabin, araştır.
2012 55 falan bulabiliyorum temiz o paralara anca ben nh den yana kullanıcam