"Traktör Rops Demiri" Farkındalığı

Değerli üyelerimiz,

Bildiğiniz gibi traktör devrilmeleri sonucunda pek çok çiftçimiz maalesef hayatını kaybediyor veya ağır yaralanıyor. Bizler de bu kazalar sonucunda ölümleri ve yaralanmaları en aza indirmek için rops demirinin kullanılması konusunda ülkemiz çapında bir farkındalık projesi yapmaya karar verdik. Sizlerin de bu konuyla ilgili fikirlerinizi ve önerilerinizi dinlemek istiyoruz. İster özel mesaj yoluyla, isterseniz buradan rops demirinin önemini vurgulayacak bir düşünceniz, yazınız, sloganınız, videonuz, fotoğrafınız varsa lütfen bize iletiniz. Hepimizin katkısıyla daha etkili olacağı mutlaktır.

Ayrıca ropslu traktörü olan üyelerimizden basit bir isteğimiz olacak. Bize yardımcı olmak isteyen özelden ulaşırsa memnun oluruz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

images.jpg

• Beğen
Tepkiler: hydrbezirci
Bir kaç gün önce bu konu geçti ve rops demirinin faydasına ben de çok inanıyorum ıkı gün önce traktörü Devirdik rabbim amcamı korudu rops demiri kesinlikle her traktör de olması lazım Ekli dosyayı görüntüle 51302
Cok gecmis olsun,yedi sekiz yil once mf 240 traktoru dereye yuvarladim.Rops cok basarili bir uygulamaymis,tık diye bile bir ses gelmedi.Benim olaydan bir kac yil once arkadasim 285 i dereye yuvarladi,birak rops u tente demiri de yoktu.Rahmetli oldu,bayram dan üç gün önce. Cocuklar ortada kaldi.Bayram sabahi rahmetlinin cocuklari feveranlarla mezarliga koşarken gördüm, hala gozumun önünde. Unutamam...

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı