Traktör Seçimi Hk.

Kivi bahçesi çalışan arkadaşlar Antonio Carraro kullanıyor.
Evet eski kivicilerin cogu traktörü değiştirince Antonio Carraro aldı ancak benim bütçemin üstünde ne yazıkki. Birde bana gereksiz pahalı gibi geliyor. Mesela MF 3050 yada NH T480 neden bana yetmesin diye düşünüyorum. Şuan 70 000 civarı bütçem var sadece traktö için bu dogrulduda tavsiyelere açığım. şimdiden teşekkür ederim

Evet eski kivicilerin cogu traktörü değiştirince Antonio Carraro aldı ancak benim bütçemin üstünde ne yazıkki. Birde bana gereksiz pahalı gibi geliyor. Mesela MF 3050 yada NH T480 neden bana yetmesin diye düşünüyorum. Şuan 70 000 civarı bütçem var sadece traktö için bu dogrulduda tavsiyelere açığım. şimdiden teşekkür ederim
NH t480s al 24 jant al kivi derin sürüm istemez bu traktör her ihtiyacını görür hatta fazla bıle gelir ... Az yakar çok kaçar parçasi ucuz ve her yerde bulunur yerlı malı yurdun malı bakmayın csrraro marraro hepsi yalan bunlar iyi dir kötü değildir ama bir yag bakımı kaç TL ? Parcaları kaç TL ? Bunları kımse solemıyor motor alırken servıs ve parca durumunu gözeterek alın 👍

• Beğen
Tepkiler: KVATANSEVER