Traktör tavsiye??

Deutz bence Alman malı ve baya sağlam dayanıklı 5206 lar hala taş gibi çalışıyor dedemin 76 model sıfır traktörü servise götürdüğünü duymadım başka marka dersen kubota lar hoşuma gidiyor onlarada bak derim sahip olan tanıdıklarım baya memnun tabii nerede kullanacağına bağlı

Deutz iyidir. alman her zaman malının arkasında durur.bende isterim türk malı kullanılsın türkiyede üretilen mallar kullanılsın ama arkasında durmuyorlar. herşey satana kadar. senin paranı alana kadar. bazı bayiler arkasında duruyordur ama istisnalar genek kaideyi bozmaz.

Deutz fahr 4065e=30+15 buçuklu şanzuman (5 ileri) 4 tekerde yağ banyolu disk fren arka kollarda ek güç pistonu 72 beygir 3 silindirli 3.0 L turbo intercooler motor diferansiyel kilidi ve 4 çekere geçiş mekanik, 4 adet arka çıkış 540, 540 E ve yol kuyruk mili (tekerden tahrikli) mekanik easylift ve 3500 kilogram kaldırma kapasitesi 265 newton metre tork 70 litre yakıt tankı kapasitesi max torku 1600 devir /dakika da yakalıyo.

Case jx65C=4 silindirli 3.2 L 65 beygir turbo motor max tork 260 newton metre max torku yakaladığı devir 1400 devir /dakika 85 litre yakıt tankı kapasitesi ek güç pistonu ile 2700 kilogram kaldırma kapasitesi lift o matic 540 540E ve yol kuyruk mili diferansiyel kilidi mekanik 4 çekere geçiş elektronik 12 +12 tam senkromençli şanzuman opsiyonel olarak 20+20 tam senkromençli sürüngenli şanzuman 4 adet arka çıkış powershutle isteğe bağlı.

Newholland tt4. 65=3 silindirli 2.9L turbo intercooler 65 beygir motor, 260 newton metre max tork, max torku 1400 devir /dakika da yakalıyo 8+8 şanzuman isteğe bağlı 12+12 sürüngenli şanzuman diferansiyel kilidi ve 4 çekere geçiş elektronik ek güç pistonu ile 3000 kilogram kaldırma kapasitesi lift o matic 540 540E ve yol kuyruk mili 82 litre yakıt tankı kapasitesi.
Yanlışimiz varsa affola hocam deutz fren ve şanzuman olarak 2 modeldende üstün benim gözümde tarlarinin arası uzaksa eğer 4 silindirli case jx 65c tarladan tarlaya giderken yakıt tüketimin biraz artar diğerlerine göre depoları arasında 12 litre fark var deutz fahr 12 litre daha az oturduğun bölgeye göre servisi sana en yakın olan yada servise sözünü geçirebilecegin tanıdık olan varsa onu tercih et derim ben kendimde 2014 model Newholland tt55 kullanıyorum 2.9 L turbo intercooler motor var galiba tt4.65le aynı motor tt55 in çekişi gayet güzel. Case nin boyutları diğer iki traktöre göre biraz büyük 4065 e nin kabin üstündeki fanlarına ağaç dalı kaçma ihtimali var tt4. 65 in sanrufu var deutzun 7 beygir fazlası var bilinçli kullanımda diğerlerine göre daha az yakacağını tahmin ediyorum. Case 4 silindirli motoruyla diğer modellere göre kağıt üstünde daha az boğulur uygulamada ne olur bilemem kubota 7040 John dere 5065e ve massey ferguson 3625 ve 3060 gibi modelleride ekleyebiliriz geçen yaz 2 3 kere jd5065e kullanma imkanım oldu hoşuma gitmişti baya kendini kısıtlama 60 75 beygir arasında yakınında deneyebileceğin traktörleride bin dene kıyaslama yap en iyi sonucu uygulama verir inşallah en doğru kararı verirsin.

• Beğen
Tepkiler: fatihs60

Bildiğim kadarıyla deutz same gurubunun parçası çok pahalı bir de deutzun torku muadillerine göre düşük en büyük artısı 4 disk fren olması. 3ü arasından 65c sonra tt65 sonra deutz derim. Kendim tn75da kullaniyorum bunu öneririm fakat dediğiniz saatte bulamazsınız. 3 piston iveco motor 72 beygir 300 tork 4 disk frene sahip yol hızı 50 kmh

Bildiğim kadarıyla deutz same gurubunun parçası çok pahalı bir de deutzun torku muadillerine göre düşük en büyük artısı 4 disk fren olması. 3ü arasından 65c sonra tt65 sonra deutz derim. Kendim tn75da kullaniyorum bunu öneririm fakat dediğiniz saatte bulamazsınız. 3 piston iveco motor 72 beygir 300 tork 4 disk frene sahip yol hızı 50 kmh
Ben deutz 4065 kullanan bi abiye sormuştum bakım masrafı ve yedek parça gerçekten pahalı mı diye anlatıldığı gibi aşırı pahalı değil fiyatlar demişti en iyisi kullanıcılara sormak.