Traktör Tercihi

ŞUAN KULLANMIŞ OLDUĞUM 1985 MODEL FİAT 480 TRAKTÖRÜM VAR DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. İLKLİMİ SERT OLDUĞU İÇİN 4X4 KABİNLİ KLİMALI TRAKTÖR ALMAK İSTİYORUM EKİM YAPTIĞIM ARAZİ DÜZ OVA TOPRAĞI SERTTİR 50 DEKAR EKİYORUM AĞIR İŞİM YOK TEVSİYE EDECEĞİNİZ TRAKTÖRLER NELERDİR BÜTÇEM 700 BİN 750 BİN

ŞUAN KULLANMIŞ OLDUĞUM 1985 MODEL FİAT 480 TRAKTÖRÜM VAR DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. İLKLİMİ SERT OLDUĞU İÇİN 4X4 KABİNLİ KLİMALI TRAKTÖR ALMAK İSTİYORUM EKİM YAPTIĞIM ARAZİ DÜZ OVA TOPRAĞI SERTTİR 50 DEKAR EKİYORUM AĞIR İŞİM YOK TEVSİYE EDECEĞİNİZ TRAKTÖRLER NELERDİR BÜTÇEM 700 BİN 750 BİN
Mf 2630 serisi 65 beygir 2015 model 4×4 hem 650k civari hemde 50 dönüm yer icin gayet yeter ama 50 dönüm yer icin çiftçeker olmasına gerek yok mf 3085d ,285s,188,277g,286g modelleride isini görür lakin klima orjinal kabinlerde oluyo çoğunlukla

• Beğen
Tepkiler: gocabolulu

Herkese iyi forumlar :)
Ben Eskişehir'de endüstriyel tasarım okuyorum ve traktör/biçerdöver kabini tasarlıyoruz. Ben de siz deneyimli insanlara bazı sorular sormak istedim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Kabin içinde hangi özellikleri daha sık kullanıyorsunuz?
Kabin içi ışıklandırma konusunda hangi özellikleri tercih ediyorsunuz?
Geceleri veya düşük ışıklı ortamlarda nasıl zorluklar çekiyorsunuz?
Toz görüşünüzü nasıl etkiliyor?Bir çözümünüz var mı?
Bir de önerdiğiniz kabin modelleri var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.