Traktör Yağ Değişimi Fiyatları

Bakım Kit işçiliksiz 3.900 TL aynı işi işçilikli benim usta maksimum 2000 TL. Şuan 4.500 alıyorlarmış kite. Kafam karışık bi kaynak yaptııryorum atıver bin lira diyende var lastiğe bir büyük yama 1.800 fiyatlar karışık kim kime ne tutturursa. Çiftçi de ürün satacağı zaman fiyatı alıcıya belirletmese anca öyle adalet sağlanır

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Bakım Kit işçiliksiz 3.900 TL aynı işi işçilikli benim usta maksimum 2000 TL. Şuan 4.500 alıyorlarmış kite. Kafam karışık bi kaynak yaptııryorum atıver bin lira diyende var lastiğe bir büyük yama 1.800 fiyatlar karışık kim kime ne tutturursa. Çiftçi de ürün satacağı zaman fiyatı alıcıya belirletmese anca öyle adalet sağlanır
İşçiliğe para isteyenlerin bazıları gerçekten gemi azıya aldılar.
Trımsal elektrik işlerinde mesela fahiş fiyatlar var, etik değerlerle iş hayatına girenler de 3 sene, max 3 senede bozuluyor.biraz müşteri toplamaya görsün.tarlada trafo-pano başında arıza var, parçaya fahiş fiyat yazıyor parçayı kendinden getirsen işe gelmez, kendi arabasıyla geliyor yakıt parası yazıyor, yaptığı işçiliğe zaten yazıyor.yazıyor da yazıyor

Dün tornada 60lık mile diş açtırdım, ucuna başka bir boru kaynattırdım.usta malzemeyi tarif etti aldım geldim, elim dolu tezgaha bırak ben seni ararım dedi.iki üç saat sonra cuma namazından sonra aradı gittim, 200 lira işçişik aldı.en az 1 saat bilfiil bu işle uğraşmıştır.işi yapan da kazı koz anlayıp sığır gibi iş yapan bi usta değil.derdini anlattığında dermanını tarif eden cinsten usta.bunlar bi ekmek parası peşindeyken yeni yetmeler 'mecbur gelecekler' diye yamyamlık yapıyorlar.yaptıkları iş de işe benzemez.

Yapılacak bişey yok.