Traktörlü kız!

Ynt: Traktörlü kız!

<<B.Özyurt>> link=topic=73718.msg863701#msg863701 date=1394576742' Alıntı:
Yani kubilay o sayfada dolaşırken bizim yazdığımızı bilmiyodun öyle mi :D

senin profil fotoğrafını traktörlü yapma şeysini gördüm be ya ama saat 1den sonrasına uykum elvermedi meğer asıl görülecek kısım oradaymış :D

bu arada düğün ne zaman :D hiç itiraz etme 'gelin traktörünüz' bağcık olacak zuha-*-s

<<B.Özyurt>> link=topic=73718.msg863706#msg863706 date=1394577018' Alıntı:
B planı oluşturmadım ki :D

noo*-*- noo*-*-
ohoo nihana nikahı çoktan kıymışlardır be berk ??*-s hemen şey yap b planı şeysini yakışır ;)

Çağrı link=topic=73718.msg863714#msg863714 date=1394577513' Alıntı:
direk damardan gir olaya :D

tt55 nickinide sen vermiştin demi la noo*-*- ıh-*-s

kubilay07 link=topic=73718.msg863716#msg863716 date=1394577586' Alıntı:
senin profil fotoğrafını traktörlü yapma şeysini gördüm be ya ama saat 1den sonrasına uykum elvermedi meğer asıl görülecek kısım oradaymış :D

bu arada düğün ne zaman :D hiç itiraz etme 'gelin traktörünüz' bağcık olacak zuha-*-s

noo*-*- noo*-*-
ohoo nihana nikahı çoktan kıymışlardır be berk ??*-s hemen şey yap b planı şeysini yakışır ;)

tt55 nickinide sen vermiştin demi la noo*-*- ıh-*-s
yok la rakinin işleri :D tt50 diye nick mi olurmuş :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73718.msg863728#msg863728 date=1394577981' Alıntı:
Bağcıkta arka sepet tak bende geliyom kubi:)
Burası ne olmuş.
Uykum geldi :(

abi bunu taksak?? )))
IMG_1273.JPG

yada böyle bişey :D

ak_tren_kara_tren_h323.jpg

Barış UZEL link=topic=73718.msg863733#msg863733 date=1394578180' Alıntı:
Berk Delta operasyonuna başlıyoruz hemen özelden bi mesaj at bu konu artık sitenin meselesi oldu ;)

parola 'uludağdatraktör' :D
hadi berk ;)

Özelden direkt kendimizi belli ederiz ya :D ya aslında kızın traktörle alakası yok :D bi kere merakla rastgele bi traktör bulup ayağını koyup fotoğraf çekilmiş.Öyle devam etti işte.

B planı olarak mimarlık fakültesini bi ziyaret etmeyi düşünüyorum :D kızın yüzünü falan hatırlarım :D

<<B.Özyurt>> link=topic=73718.msg863745#msg863745 date=1394578577' Alıntı:
Özelden direkt kendimizi belli ederiz ya :D ya aslında kızın traktörle alakası yok :D bi kere merakla rastgele bi traktör bulup ayağını koyup fotoğraf çekilmiş.Öyle devam etti işte.

B planı olarak mimarlık fakültesini bi ziyaret etmeyi düşünüyorum :D kızın yüzünü falan hatırlarım :D

Kız tt50 ile ünlü oldu Berk bu saatten sonra traktörsüz olmaz diyeceksin :D elini çabuk tut özelden yaz belli olsun ;)

artık bu iş traktörden çıktı berk ;D bak itiraf sayfasında çok talibi var :D acele et :)

Kızı iyice ezberle berk eğer ki Yanlışlıkla johndeereciye falan gidersen yandın senin iş yatar :D

Merhaba sevgili Trakkulüp dostlarım. Tekrar ben. 2 haftalık araştırmanın sonunda 25.000 kişilik okulda ortak arkadaş araya araya sonunda bulduğum 'Nihan' isimli kızın uzun bir süredir sevgilisi olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. 2 hafta önce bir heves heyecanla başladığım bu süreçte beni yalnız bırakmadığınız ve desteklediğiniz için çok teşekkür ediyorum hepinize teker teker.
Nail abinin nokta atışıyla traktörü tahmin etmesi,
Çağrı abinin ilk gazı vermesi,Fatih arkadaşımızın etkisiz rumuz tavsiyesi :),
Gökhan abinin uyumayıp olayı heyecanla takip etmesi
,koparanlı Ahmet dostumuzun heyecanı,
Doğan Can abimizin sınırsız desteği,
Erkan abinin garip tavsiyeleri,
bilal kardeşimizin yardırma tavsiyesi,
Ertaç abinin şanına yakışır bir şekilde fotoğraf pozu tavsiyesi,
alper abimin tesellisi,
kubilayın yaratıcı römork tavsiyeleri,
ve çeşitli yorumlarla katkıda ve destekte bulunan diğer arkadaşlar beni çok mutlu etti.

Bazılarımız,ben de dahil olmak üzere,özellikle Ertaç abi dicek bunu,'kalede kaleci varken gol mü atamıcaz'. Ertaç abi,ve arkadaşlar.Bu kadar köklü bi ilişkinin arasına girmek zor iş. Lisedeyken yapmıştım o ayrı. 8 ay uğraşıp halletmiştim. Hem artık şevkim kalmadı hem de kızı o kadar tanımıyorum. Hem bakarsınız bu işle alakası yoktur.Shakespeare abimizin bir sözü var.'Beğendiğimiz bedenlere hayalimizdeki ruhu koyup onu aşk sanıyoruz.' Bu hataya düşmek istemedim. Eğer gerçekten emin olsaydım kızdan devam ederdim.Hele sizin desteğinizle ortalığın.. neyse.

Bu sefer olmadı ama arkadaşlar,ama bir gün gelecek,hep beraber itüyü basıcaz ve bayrağımızı çimlere dikicez. Zengin çocuklarının lüks araçlarının yanından 110-90la kara duman çıkara çıkara blow offu öttüre öttüre geçicez. Ve tabii ki kız arayışları devam ediyor. Ufak bir tüyo vereyim. Artık şans mıdır,kader midir. Şu anda görüştüğüm kızın babası çiftçi :) izmirli kendileri.Söke tarafında yapıyolar. Oralardan arkadaş varsa bi kimmiş kimlerdenmiş öğrenebilirsem çok makbule geçer. :)

Son olarak Aşık Veysel ' in şu sözleriyle olayın sonucunu söyleyebiliriz: Benim sadık yarim kara topraktır.

Yeni maceralarda görüşmek üzere :)