Traktoru degistirecegim yardimlarinizi bekliyorum.

Arkadaslar traktoru degistirecegiz birkac secenek var tavsiyelerini bekliyorum . Ilk secenek erkunt 110 veya hattat 398 . Ikinci secenek deutz 110g veya kubota m108s veya john deere 105m. Ilk secenekten hangisi ikinci secenekten hangisi ikisinide soylerseniz memnun olurum. Ilk onceligim ariza yapmamasi . Tavsiyelerinizi bekliyorum ornegin . 1.hattat 2. Kubota ve nedenini de aciklarsaniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Arkadaslar traktoru degistirecegiz birkac secenek var tavsiyelerini bekliyorum . Ilk secenek erkunt 110 veya hattat 398 . Ikinci secenek deutz 110g veya kubota m108s veya john deere 105m. Ilk secenekten hangisi ikinci secenekten hangisi ikisinide soylerseniz memnun olurum. Ilk onceligim ariza yapmamasi . Tavsiyelerinizi bekliyorum ornegin . 1.hattat 2. Kubota ve nedenini de aciklarsaniz sevinirim.

Seçenekler çok fazla, ikiye indirebilirseniz yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkabilir. Zira, sizin dediğiniz traktörlerin hepsini iyi tanıyan bir yorumcu olmak lazım. Sıfır fiyatlarında da liste ile bayideki pazarlığa bağlı olarak arada çok farklılık olabiliyor.

• Beğen
John deere yi eleyelim o zaman yerlilerden hattat 398 mi erkunt 110 mu ? Ithallerden kubota 108 s mi deutz 100 veya 110 g mi ? Ilk oncelik te ariza acmama olucak sanzuman kalitesi vs olsun.fiyatlati onemli degil asagi yukari biliyorum .simdiden tesekkurler.

• Beğen
John deere yi eleyelim o zaman yerlilerden hattat 398 mi erkunt 110 mu ? Ithallerden kubota 108 s mi deutz 100 veya 110 g mi ? Ilk oncelik te ariza acmama olucak sanzuman kalitesi vs olsun.fiyatlati onemli degil asagi yukari biliyorum .simdiden tesekkurler.
Yerliler konusunda bizim köyümüzde hattat 398 hiç yok, etrafımızda da pek görmedim. Hars, Aslan vb benzer modellerin içinden Hattat ı seçmek daha mantıklı. Erkunt 110 etrafımızda daha fazla görünüyor. Ağır işlerde çeki yönünden, teknik özellikleri yönünden hattat 398 den üstün olarak gözüküyor. Bilinçli kullanıldığında çok büyük arızaları olmuyor gibi. Bulunduğunuz bölgedeki servislerin yeterliliği de çok önemli.

• Beğen