Traktörüm yandı garantisi devam ederken fabrikanin umrunda değil

Kırıkkale den 2018 model hattat 398 aldım geceleri karanlıkta tarla sürdüm, ya arka yanmaz ya, ön ya, kilima calismaz sigorta arizasindan birtürlü kurtulamdim defalarca sigorta elektrik aksamının değişmesini istedim servis hep geri çevirdi fabrika bu turbir masrafı kabul etmez dedi rolelerle oynadı durdu saati gelmeden servis bakımlarını yaptırdım.Garantisi dolmasina 1 ay kala traktörüm tarla sürerken ontaraftan kablolar tutuştu kül oldu ilk sordukları şey kasko oldu fabrikanin,garantide yandı sanki traktörle,neyse sönduremedim ekmek teknesini itfaiye,traktör ün küllerini soğuttu fabrika ve bayii danışıklı beni sogutuyorlar 10 gün dür traktör suzum tarlalar kaldı hergler tutmak üzere fabrika diyor bayiiyle konuş bayii diyor fabrikayla mahkemeler kapalı avukat bürosunda bekleyip duruyor dosya.sizce ben ne yapmalıyım caseci çocuk gibi klipmi cekmeliyim bana bir akıl verin

Kırıkkale den 2018 model hattat 398 aldım geceleri karanlıkta tarla sürdüm, ya arka yanmaz ya, ön ya, kilima calismaz sigorta arizasindan birtürlü kurtulamdim defalarca sigorta elektrik aksamının değişmesini istedim servis hep geri çevirdi fabrika bu turbir masrafı kabul etmez dedi rolelerle oynadı durdu saati gelmeden servis bakımlarını yaptırdım.Garantisi dolmasina 1 ay kala traktörüm tarla sürerken ontaraftan kablolar tutuştu kül oldu ilk sordukları şey kasko oldu fabrikanin,garantide yandı sanki traktörle,neyse sönduremedim ekmek teknesini itfaiye,traktör ün küllerini soğuttu fabrika ve bayii danışıklı beni sogutuyorlar 10 gün dür traktör suzum tarlalar kaldı hergler tutmak üzere fabrika diyor bayiiyle konuş bayii diyor fabrikayla mahkemeler kapalı avukat bürosunda bekleyip duruyor dosya.sizce ben ne yapmalıyım caseci çocuk gibi klipmi cekmeliyim bana bir akıl verin
Geçmiş olsun elinizde servis raporu var mı sigorta dan bir kaç kez arıza yaptığına dair

Çoook geçmiş olsun, inşAllah kayıp mal yerine konur, ilk aklıma gelen jandarmaya zabıt tutturdunuzmu?motor garantide imiş servisi ve bayide çağırdınızmı?mahkemeler kapalı vede açıkta olsa uzun sürer, artıkbayi fabrika arasında diyaloğu koparmayın, emanet yada kiralık motorla işleri görmeye çalışın, kanuni hakınız saklıdır , inşAllah güzellikle hallolur.

Geçmiş olsun elinizde servis raporu var mı sigorta dan bir kaç kez arıza yaptığına dair
Servis savcılık isterse veririm diyor
Çoook geçmiş olsun, inşAllah kayıp mal yerine konur, ilk aklıma gelen jandarmaya zabıt tutturdunuzmu?motor garantide imiş servisi ve bayide çağırdınızmı?mahkemeler kapalı vede açıkta olsa uzun sürer, artıkbayi fabrika arasında diyaloğu koparmayın, emanet yada kiralık motorla işleri görmeye çalışın, kanuni hakınız saklıdır , inşAllah güzellikle hallolur.

Servis ile fabrika arasında bağlantı kur servistekilerin bu şikayette dolayı kaç defa geldiğini kabullenmesi lazım fabrika daki kişilere aktarması lazım. Cimer e ve şikayervar a şikayetlerini yaz oradan en üst makamlar a kadar iletilir durum.
Çok geçmiş olsun inşAllah sorun çözülür

Geçmiş olsun, üzücü bir durum.İnşallah telafi edilir.
Geçmiş yıllarda garanti kapsamı içinde trafik kazası gibi olaylarda ağır hasar alan traktörleri değiştiren firmaları gördük.
Kaskonuz varsa hasarınız çabuk telafi edilir.
Firmanın inisiyatifinde olan bir konudur.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Margün
öncelikle geçmiş olsun çok üzücü durum servis ile ilgili tlf kayıt ne kadar belge varsa hepsini toparla savcılığa başvur şikayetvar a yaz heryere fabrikaya yaz imkanın varsa bizzat başvuru yap. büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler eğer servis harici müdahale yaptırmadıysan sonuna kadar koştur ödeme yapmak zorundalar pasif davranma inşallah çözülür

• Beğen
Çok geçmiş olsun.Allahtan canınınızı korumuşsunuz.
Tüketici hakem heyeti ile konuşun. Bu işlerden bakan bir avukata danışın en doğru yolu avukat ve hakem heyeti gösterir. Hakkınızı sonuna kadar arayın. Gelişmeleri buraya da yazarsanız seviniriz. Tekrardan çok geçmiş olsun

• Beğen

geçmiş olsun.malesef yerli traktör üreticleri ürettikleri malların arkasında durmuyor.resmi raporlarını tuttur. hakkını aramaya devam. ama işin zor.
bir üye traktör alacakmış tavsiye istiyor hangi marka traktör alayım diye. bende alman deutz önerdim. çünkü alman teknolojisi saglam olur. almanların bir ata sözü var.
Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim.

Çok geçmiş olsun üzücü bir durum.

Eğer sigorta atıyorsa mutlaka biyerde sıkıntı vardır.

Muhtemelen atan sigortaların nedenini bulamayıp düz bağlantı yapmışlardır bundan sebeptir diye düşünüyorum.

İnşallah mağduriyetinizi giderirler.

• Beğen
Tepkiler: fatihs60