traktörünüz kaçıncı vitesle kaçlı pulluk çekiyor?

Zetor proxima 8441 ünlü 5-10 geniş ara ile seri2 takviye6 arası 18 20gaz toprağın durumuna göre değişiyor yakıt 1,8-2lt
Ünlü 3-14 genişliğe ayarlı halde takviye6 seri3 15 18gaz yakıt 1,5lt

43840
P_20171021_113114.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Traktör: Case Farmall 105 C
Pulluk : Ünlü 4 / 14 inc
1500 gaz Düz BİR ve BİR BUÇUKLA sürüm yaptık. hız olarak 8-10 km arası çok rahat gidiyor. Yakıt 1.5 ile 1.8 litre arası.
Pulluk ufak geliyor ama elimdeki bu. Bir kulak daha eklicem bu sene.
Deneme olarak Yine Ünlü 5/14 inc taktık çekiş olarak 4 lü ile bir fark olmadı BİR BUÇUK ile rahat gidemedi tek farkı o oldu. Ama yakıt denemesi yapacak kadar uzun kullanmadık.
Arazimiz Eskişehir Mihalıççık Sarayköy
Toprak yapımız ağır arazimiz epey engebeli.
IMG_6482.JPG
IMG_6484.JPG

İlk olarak biraz daha seviyeli konuşmayı öğren
Sonrada videoyu izle..

Seviyeli konuşuyorum yok ben ters anlıyorum kusura bakma demesini bilirim biraderim
Ek olarak traktörünle yaptıgım sürüm için alınma bak diyorum sürüm demezler derin sürüm isterler
Ek 2018 model erkunt 55 aynısını dayım aldı 4.10 Alpler ile sürüm yapıyoruz bu kadar dahi seri gidemiyor demek ki toprak farkı ama yine diyorum bu pullukla buralarda newholland 100 dahi sürüm yapamıyor

Seviyeli konuşuyorum yok ben ters anlıyorum kusura bakma demesini bilirim biraderim
Ek olarak traktörünle yaptıgım sürüm için alınma bak diyorum sürüm demezler derin sürüm isterler
Ek 2018 model erkunt 55 aynısını dayım aldı 4.10 Alpler ile sürüm yapıyoruz bu kadar dahi seri gidemiyor demek ki toprak farkı ama yine diyorum bu pullukla buralarda newholland 100 dahi sürüm yapamıyor
Kullandığın "olum" kelimesi bizim buralarda pek hoş karşılanmaz ve bende hiç güzel bi hitap olarak görmüyorum

Diğer türlü sen ne düşünürsen düşün çok şükür benim işimi görüyor elhamdülillah..

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU