TT serisi hakkında

Arkadaşlar iyi akşamlar herkese... new holland tt serisi dikkatimi çekti satılık ilanlarında özellikle ortadan vites diye belirttikleri seriler var. Ayrıca iveco motor yazanlar da var hangileri iveco motorlu oluyor bilen var mı

Benim daha bir iki ay önce sattığım traktör çok güzel ve çok kullanışlı masrafsız bir seridir TT 55 serisi ama ortadan vites olacak motor Iveco zaten bizim bölgede çok tutuluyor bunlar ben galeriye 38 bine bıraktım muayene yoktu onuda galeri üstlendi satış falan 40 bine verdim şuan galeride traktör
22611d30eb3891aed683d5a36ddb63bc.jpg
d64c004d80d124191f04e1b6e274cb37.jpg

Benim daha bir iki ay önce sattığım traktör çok güzel ve çok kullanışlı masrafsız bir seridir TT 55 serisi ama ortadan vites olacak motor Iveco zaten bizim bölgede çok tutuluyor bunlar ben galeriye 38 bine bıraktım muayene yoktu onuda galeri üstlendi satış falan 40 bine verdim şuan galeride traktör
22611d30eb3891aed683d5a36ddb63bc.jpg
d64c004d80d124191f04e1b6e274cb37.jpg
motorların hepsi iveco tasarımı ttf üretimidir 2000 li yıllardan önce tümosanada iveco tasarımı motor üretimi yaptırmıştır.

TT serisinin tamamı iveco motor mu yani bizde şu an 55-56 1995 model var değiştirmeyi düşünüyoruz TT 55 ya da 65 olur mu başka önereceğiniz var mı fiyatı çok yüksek olmadan
55 56 lard tumosan motoru olmasi.lazim. 2008 modellere kadar iveco tt serisi en cok tutulan modelleri de onlar zaten. Ttf motor her ne kadar. Iveco patentli olsada. Orjinalini tutmuyor acikcasi

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
TT serisinin tamamı iveco motor mu yani bizde şu an 55-56 1995 model var değiştirmeyi düşünüyoruz TT 55 ya da 65 olur mu başka önereceğiniz var mı fiyatı çok yüksek olmadan

TT 55 4x4 ler çok şahane bir traktör 2008 de sıfır aldık daha iki ay önce sattık 8066 aldık balya için mecburen değiştirdim yoksa asla satmazdım 2008 buyana sadece yağını filtresini değiştirdim bir sefer fren balatalarını birde ön arka lastik yaptığım masraf bu başka bir kuruş masrafı olmadı çok şahane bir traktör yaptığı içlerde bunlar yılda 300 dönüm kuru tarım sürüm dikim patoz makinasında çalıştı piyasaya çayır biçme yaptı yılda 400 dönüm kendi meyve bahçelerimde sürüm ve ilaç işi yaptı bir sezonda balya makinasında çalıştı bir kere bile Arıza yapıpta 10 dakika bile işimden bırakmadı beni sadece bu sözüm ortadan vites olanlar için geçerli benimki öyleydi ben aldıktan sonrada yandan vitesler çıktı kimi vites pimi kırdı kimi debriyaj söktürdü kimi fren körüklerini patlattı tarlada şanzıman yağını komple yere saldı ortadan vitesler kral 🤴