TT4 50 kullananlar

Arkadaşlar merhaba,
Şuanda 54c kullanıyoruz ve oldukça memnunuz ancak 54c nin yanına yine onun gibi kolay manevrası olan ve 54c nin ekipmanlarını rahatça çekebilecek bir traktör arayışındayız.

Tt4 50 bu ihtiyaçlarımıza cevap verebilir mi?

Tercih ederken 4wd olması manevrada 54c yi aratır mi?

Vites olarak levyeli (mekanik shuttle) olduğunu biliyorum, levyesini kullanırken debriyaja basmak gerekiyor mu?

4 çeker sistemini günlük kullanımda kapatabiliyor muyuz ve kapanıyorsa da nasıl kapanıyor?

Açıkçası tt4 50 için forumda çok bilgiye ulaşamadım. Orta boyuttaki çiftçiler için yakıt tüketimi olarakta 55lik abisine göre nasıl bir tüketimk vardır bu da ayrı bir merak konusu.

İlgilenen herkese çok teşekkürler. Hayırlı işler.

Arkadaşlar merhaba,
Şuanda 54c kullanıyoruz ve oldukça memnunuz ancak 54c nin yanına yine onun gibi kolay manevrası olan ve 54c nin ekipmanlarını rahatça çekebilecek bir traktör arayışındayız.

Tt4 50 bu ihtiyaçlarımıza cevap verebilir mi?

Tercih ederken 4wd olması manevrada 54c yi aratır mi?

Vites olarak levyeli (mekanik shuttle) olduğunu biliyorum, levyesini kullanırken debriyaja basmak gerekiyor mu?

4 çeker sistemini günlük kullanımda kapatabiliyor muyuz ve kapanıyorsa da nasıl kapanıyor?

Açıkçası tt4 50 için forumda çok bilgiye ulaşamadım. Orta boyuttaki çiftçiler için yakıt tüketimi olarakta 55lik abisine göre nasıl bir tüketimk vardır bu da ayrı bir merak konusu.

İlgilenen herkese çok teşekkürler. Hayırlı işler.

Cift ceker tercih olursa manevra ariycaksindir öncelikle 4.50 güzel traktör fren konusunda sıkıntı cekersin ama bizim burda kiler same deutz kulaniyor kalite oldugu için ¿ tercih meselesi