Tt4.65 kullanan arkadaşlar artısı eksisi bide case 65 mi tt4.65 mi??

Tt4. Yerli motor. 65c ithal motor ve çok yakıyor ama performansı iyi. Case 65e TT.4 ile aynı. Ben tt4 ya da 65e tercih ederim çünkü yakıt az ve usta parça sorunu yok. 65c nin subap ayarı yapacak ustasını bile bulamıyoruz.

C serisi çok yakıyor diyeni ilk defa gördüm. Yol yakıtı 3 pistona göre fazla olur tabi ama genel olarak yakıtı güzel. 80 litre ile rampalı yerlerde 130 140 dönüm cicek ekiyorum iveco blok biraz farklı alışınca her şey güzelleşiyor.
Case 65e, 1000 saatte ve jx65c, 1500 saatte, traktörün ikisinden de var.
Ayarları yeni yapıldı sayılır ama 65c nin kabin konforu yeter.
3 soklu 11" pullukla ağır tav sürüme girersek 3 lt/dk civarı yakıt tüketimi olur.
Yolda 65C daha seri 36 km/h , 65E 32km/h hızı var.

• Beğen
Tepkiler: gocabolulu
Case nin e serisi ile new holland tt4 serisi aynı ama ufak tefek farkları var casenin lastik seçimi çok kalite( lassa, goodyear veya kleber) new holland ( petlas veya starmaxx), casede ağırlık biraz fazla, new hollandın artıları piyasası daha iyi, power shutle seçeneği mevcut, arka kollar piston desteği ile daha güçlü arkadan kolları indir kaldır aparatı var, difrensiyal kilidi elektronik. 2. El alacaksan bişey diyemem ama şu an sıfır olarak 65c de yok tt4 65 de yok.