New Holland tt55 ile tt4.65 hangisi daha kullanışlı

2017 tt55 orjinal kabinli 4wd henüz 190 saatte sahibiyiz,traktörü hafif işlerde mibzer ekiş,ilaçlama,gübreleme,ara çapa ve boru serme toplama işlerinde kullanıyoruz.Yakıtından çok memnunuz,ama teknolojik hiçbir özelliği yok.
tt4.65 istememizin sebebi klima,shuttle,hostes koltuğu,sunroof gibi gayet hoş teknolojik özellikleri bulunması.Piyasası nasıl yakıtı nasıl olur tt55 traktörümüzü sattığımıza pişman olurmuyuz,kullanan ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Aydın38
2017 tt55 orjinal kabinli 4wd henüz 190 saatte sahibiyiz,traktörü hafif işlerde mibzer ekiş,ilaçlama,gübreleme,ara çapa ve boru serme toplama işlerinde kullanıyoruz.Yakıtından çok memnunuz,ama teknolojik hiçbir özelliği yok.
tt4.65 istememizin sebebi klima,shuttle,hostes koltuğu,sunroof gibi gayet hoş teknolojik özellikleri bulunması.Piyasası nasıl yakıtı nasıl olur tt55 traktörümüzü sattığımıza pişman olurmuyuz,kullanan ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz teşekkürler.
Tt4.65 tt 55 ten her açıdan üstündür sonucta daha fazla vites ve güce sahip yakıt olarak çok fark olmaz bana göre en büyük artısı klima ve shutle olması tt55 de çok pratik ve tutulan bir traktör

• Beğen
Tepkiler: haliloğlu
3 yılda 190 saat kullanmıştım, senelik 60-70 saat traktör kullanmışsın. Toplamda sıfır gibi traktör, satarsan alan kişiye ucuz fiyata güzel traktör sahibi yaparsın.
Kendi traktörün temizliğinde 2. el bulabilirsen o zaman TT4-55 de, TT4-65 bak.

3 yılda 190 saat kullanmıştım, senelik 60-70 saat traktör kullanmışsın. Toplamda sıfır gibi traktör, satarsan alan kişiye ucuz fiyata güzel traktör sahibi yaparsın.
Kendi traktörün temizliğinde 2. el bulabilirsen o zaman TT4-55 de, TT4-65 bak.
aynen bizimkisi sıfır ayarında ara işte kullanıyoruz büyük traktörümüz var,tt4 serisinin yakıtının tt ile aynı olduğunu bilsem hiç tereddüt etmem.Çünkü tt55 çok çok az yakan bir traktör