Tt4. 75 ile td 75 arasındaki fark nedir sadece fiyat ve ağırlımıdır?

Değerli trakkülüp üyeleri ve kullanıcıları ben tt4. 75 bayiden istedim hala gelmedi bekliyorum ama çevremde kullananlar sakın tt4.75 alma çekmiyor zıplıyor arıza açıyor şanzuman farklı diyorlar ben kullanmadım bilmiyorum yorum da yapamıyorum td al diyorlar kafam karıştı erkunt 75 le tt. 4 75 arasında kalmıştım new hollandı seçtim şimdide böyle durum la karşı karşıyayım bu traktörü kullanan arkadaşların görüş ve önerilerini bekliyorum karar vermem de çok yardımcı olacaklar kuru tarım yapıyoruz engebeli bir arazi yıllık 200 ile 250 dekar yer işletiyorum

Değerli trakkülüp üyeleri ve kullanıcıları ben tt4. 75 bayiden istedim hala gelmedi bekliyorum ama çevremde kullananlar sakın tt4.75 alma çekmiyor zıplıyor arıza açıyor şanzuman farklı diyorlar ben kullanmadım bilmiyorum yorum da yapamıyorum td al diyorlar kafam karıştı erkunt 75 le tt. 4 75 arasında kalmıştım new hollandı seçtim şimdide böyle durum la karşı karşıyayım bu traktörü kullanan arkadaşların görüş ve önerilerini bekliyorum karar vermem de çok yardımcı olacaklar kuru tarım yapıyoruz engebeli bir arazi yıllık 200 ile 250 dekar yer işletiyorum
Td75 i kullanmadım fakat tt 4 75 bir arkadaşımda var birkere kullandım td ile aynı motor var galiba yani aynı çekerler fakat ttnin şanzumanı çok seri o yüzden çekmiyor gibi gelebilir yani tt nin 3. Vitesi tdnin 4. Vitesi gibi düşün kendim de tn75 kullanıyorum ttnin şanzumanı serilik olarak tnye çok yakın

• Beğen
Tepkiler: Şahin23
ben tt4 kullanıcısıyım
tdin artıları
kaldırma kapasitesi ve pompa debisi yüksek yani hidrolik olarak güçlü
500 kg daha ağır ve dingil açıklığı 20 cm daha uzun teorik olarak yere daha iyi tutunur
hava kompresör var
tt4 ün artıları
vitesler aynı vitesler arasında hız farkları var
23 devirde ulaşılan hız
td75=1. 10 2. 17 3. 24 4. 31
tt4.75=1. 13 2. 19 3. 30 4. 40 td nin 4 çıktığı rampayı tt4 3 le çok daha rahat çıkıyor çünkü daha hafif bir traktör, hız olarak aynı ama vites farkından dolayı çekmiyor diye düşünülüyor
tt4 deki vites topuzlar otomobile yakın konforda
sunroof olması ayrı bir hava katıyor
bence tt4 hızlı olduğundan nakliye işinde daha iy olur td daha ağır işlerde iy olur
piyasadaki bir çok 75 beygire baktığımda tt4ün beygir ağırlık oranı daha iy görünüyor

ben tt4 kullanıcısıyım
tdin artıları
kaldırma kapasitesi ve pompa debisi yüksek yani hidrolik olarak güçlü
500 kg daha ağır ve dingil açıklığı 20 cm daha uzun teorik olarak yere daha iyi tutunur
hava kompresör var
tt4 ün artıları
vitesler aynı vitesler arasında hız farkları var
23 devirde ulaşılan hız
td75=1. 10 2. 17 3. 24 4. 31
tt4.75=1. 13 2. 19 3. 30 4. 40 td nin 4 çıktığı rampayı tt4 3 le çok daha rahat çıkıyor çünkü daha hafif bir traktör, hız olarak aynı ama vites farkından dolayı çekmiyor diye düşünülüyor
tt4 deki vites topuzlar otomobile yakın konforda
sunroof olması ayrı bir hava katıyor
bence tt4 hızlı olduğundan nakliye işinde daha iy olur td daha ağır işlerde iy olur
piyasadaki bir çok 75 beygire baktığımda tt4ün beygir ağırlık oranı daha iy görünüyor
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim şanzuman olarak pek bir fark yok o zaman

sen al kardeşi
sen al kardeşim tt4.75 i bakın hafif zıplıyo biraz hafif geliyo önlere birer arkalara birer ağırlık koyarsın zaten 4 tona yakın olur o zaman çok çok iyi olur herkes bişey der sen gönlündeki neyse onu al içinde uhe kalmasın bende tt4.65 kullanıcısıyım td 75 4 lü 13 bende 4 lü 12 pullukta başa baş gidiyoruz ne ben geçiyorum ne de o hiç yalan söylemeye gerek yok arkadaşında dediği gibi uygun vitesleri seçmen lazım motora çektirmek için tt4.75 in takviye 3ü td nin birinci düz birinci vitesine denk gelir aşağı yukarı takviye 4 td lerde düz 1 den hızlı çünkü şimdiden hayırlı olsun allah bereket versin kardeş

sen al kardeşi

sen al kardeşim tt4.75 i bakın hafif zıplıyo biraz hafif geliyo önlere birer arkalara birer ağırlık koyarsın zaten 4 tona yakın olur o zaman çok çok iyi olur herkes bişey der sen gönlündeki neyse onu al içinde uhe kalmasın bende tt4.65 kullanıcısıyım td 75 4 lü 13 bende 4 lü 12 pullukta başa baş gidiyoruz ne ben geçiyorum ne de o hiç yalan söylemeye gerek yok arkadaşında dediği gibi uygun vitesleri seçmen lazım motora çektirmek için tt4.75 in takviye 3ü td nin birinci düz birinci vitesine denk gelir aşağı yukarı takviye 4 td lerde düz 1 den hızlı çünkü şimdiden hayırlı olsun allah bereket versin kardeş

sen al kardeşi

Teşekkür ederim yorumunuz görüşünüz iyi niyet dilekleriniz için inanın derler ya en kötü karar kararsızlıktan iyidir ben new servisinden bir arkaşın vasıtasıyla bir ustaya görüştüm durumu anlattım ne tavsiye edersin diye adam direk td al diyor tt yolda gidersin diyor şanzuman farklı td carraro şanzuman tt nin şanzumanı karışık gülermisin ağlarmısın şimdi td 75 320 bine dayanmış ben nasıl alayım 3 aydır tt4. 75 bekliyorum hakkımızda hayırlısı Allah utandırmasın bizi