Tümosan 7175 almayı düşünüyorum daha önce alanlar veya bilenler varsa yakıtı çekişi piyasası falan nasıl

71 75 kullanmadim ama
96 yılından beri tumosan kullanirim
Beklentiler farkli olabiliyor
Kalitesi konforu sıkıntı olabilir
Çekişi güzeldir yakıtı da fena değildir
İşin durumuna göre dar lastik tercih edilebilir
Hidrolikte dik piston olanlar hidroligi çok güçlüdür
75 tumosan piyasası en uygun olan tumosandır tam orta hem büyük hem küçük

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
7175 3 silindir 75 beygir diye biliyorum. Tümosanın 75 beygirde tutulan modelleri 4 silindir 8075 ve 8175 dir. Bence bu modellere yönel, bunlar 95 beygirlik çoğu ithal motora(kubota landini same deutz fahr vs.) kafa tutar. 8175 maxima yı incelemedim ama modern ve teknolojik bir görünüşü var.

71 75 kullanmadim ama
96 yılından beri tumosan kullanirim
Beklentiler farkli olabiliyor
Kalitesi konforu sıkıntı olabilir
Çekişi güzeldir yakıtı da fena değildir
İşin durumuna göre dar lastik tercih edilebilir
Hidrolikte dik piston olanlar hidroligi çok güçlüdür
75 tumosan piyasası en uygun olan tumosandır tam orta hem büyük hem küçük
Dik piston dediğin nasıl ismail tümo kullanıcısı olarak bende bilmiyom

7170 kullanan arkadaşımız var, Debriyaj boşluk ayarı yeri kapalı olduğundan baskı plakası değişti, 3000 saatlerde devir daim değişiyor, hidrolik pompa merkez temizliği gerekiyor, tahliye hortumu motora geri döndürüldüğünden turbo değişimi yapıldı, 8175 te hassas yay değişti, ayar tutmuyor, 4 12" pullukta kara toprak zeminde 8185 veya 81 95 daha kullanışlıdır, saman bağlamada gür yerde 81 95 daha kullanışlıdır, 100 lt yakıtla 2000 balye saman bağlar.Balyede 2 yılda debriyaj plakası değişir.1600-1700 devirlerde yükte yakıtı uygundur.
NH 7556S 2 ton yükle rampada çekisi daha iyi, yükü duymadan çıkıyor.
Deneme imkanınız varsa arazide kullanmanızı tavsiye ederim.Malum her yerin toprak yapısı farklı oluyor.