Tümosan 74.80DTK

: Tümosan 74.80DTK

MELİH_BOLSU link=topic=452.msg6656#msg6656 date=1201686601' Alıntı:
MASSEY SANA KURBAN OLSUN TUMO SENİN TOZUN OLSUN TAŞLI TARLANIN PANCARI BU MASSEYİN MAZOT PARASI OLSUN
MELİH PARÇAYA İYİ GİRMİŞİN AMA SONUNU TOPARLAYAMAMIŞIN TAŞLI TARLANIN PANCARI MF NİN MAZOT PARASI OLSUN DEYİNCE ÇOK MAZOT YAKIYOMUŞ HİSSİ WARMİŞ
KORAY SANA ÇOK KÖTÜ Bİ HABERİM WAR MF BAYİSİ ZETOR BAYİSİ OLMUŞ

wallamı yaw omer abıgıl (oz vatan)nıye bole bısı yapmıskı masey polatlıda baya satıodu adamlar zetor bayısı oluptta napcaklarkı acaba vay anasına ben bayramda gıttıydım zetor bayısıne ammma kapalıydı ıcerıde landını falanda vardı landınıyıdemı almıslar acaba

salih link=topic=452.msg6840#msg6840 date=1201815544' Alıntı:
wallamı yaw omer abıgıl (oz vatan)nıye bole bısı yapmıskı masey polatlıda baya satıodu adamlar zetor bayısı oluptta napcaklarkı acaba vay anasına ben bayramda gıttıydım zetor bayısıne ammma kapalıydı ıcerıde landını falanda vardı landınıyıdemı almıslar acaba
MASSEY BAYİLİĞİNİ HARMAN OTONUN OLDUĞU YERE TAŞIMIŞLAR BELKİDE GALERİ EL DEĞİŞTİRMİŞTİR ZETORLARA BAKTIM BİYOL OLMAZ O MOTORLARDAN HİDROLİK AYARLARI ÇAMURLUĞUN ÜZERİNE KOYMUŞLAR SONRADAN TAKMA GİBİ OLMUŞLAR 124 HP LİK ZETOR WARDI ALT ÇEKİSİ DANDİKTEN BİZİM FIATA TAKSAK O ÇEKİYİ KOPARIR URARSAN Bİ BAK ALT ÇEKİSİNE FALAN BENİM HOŞUMA GİTMEDİ

bi de 75 - 74 olayına gelince iki modelinde kendine göre çekiciliği var ama tabiki lüksünü düşünen adam 75 i tercih eder ,klima bile başlı başına bi tercih sebebidir,

ya arkadaslar bızm koyde 2005 te bırı bı tmosan aldı ardından 25 tane falan tumo geldı koye cogu ıkı motor olarak aldı 82-80 aldılardı hep tamam guzell motor yerlı malı ama ben bı ekın cektım 82/80 dt kabınlı ıle ıcerısı tabırı caızsse cehennem atesı gıbıydı yaw kapıyı actım 6 gelısımde neyı bu seferde pıstonu koparttı yanı bence eskı kasanın hıc bı cazıbesı yok zatı bunu alanların cogu orta kesım cıfcı aldımı en az 20 sene kullanır yanı adamın hayatıyla oynamayalım kesınıkle yenı kasa