TÜMOSAN & ERKUNT PULLUKTA

Ynt: TÜMOSAN & ERKUNT PULLUKTA

Eskiden erkunt bayileri mf yle fıatla erkuntu tarlaya sokardı şimdi tümosan bayileri erkuntun yıllar önce yaptıgını erkuntla yapıyor.Herkes neyin ne mal oldugunu iyi biliyor.

mustafagursacli link=topic=54420.msg575767#msg575767 date=1333739190' Alıntı:
Eskilde hem imam hemde rençberlik yapan Divriğiden arkadaşım Çapan abi 8 ay önce kubota alacağım dediğimde bana almamam için çok tavsiyelerde bulundu çekinceleri bildik servisiydi parçasıydı 2 ay önce aradı yav Mustafam bu canavarı sen nerden bildinde aldın dedi ön yargılı olmamak lazım satılan onca traktörde daha şanzumanı inen motoru sökülen makina yok ....
mustafa abi zaten kalitesi bakımından bi önyargım yok ama eskil tarafını bilmem ama bizim bu tarafta neredeyse hiç yok bu yüzden çifçi alırken korkuyo ama inan sanayiye gittiğimde soruyom ustalara felan onlarda çok iyi motor ama bizim buralarda piyasası yok diyolar bu sene pancar zamanı denemeye geldiler kantaraın arksına 3-4 tane vardı heralde 85 ve 95-40 dı dönerli pullukla sürüm yaptılar abime sordum nasıydı diye (ben kantar sırasında olduğum için gidemedim) sürümü rahat konforlu traktör çekişide normal dedi ama onunda gözünden kaçmamış nerdeyse bizim motor (3075 2 wd) gibi dönüyo gavur dedi

hntr-mhmt link=topic=54420.msg575779#msg575779 date=1333739895' Alıntı:
Ben söleyip duruunn ERKUNT BEŞ PARA ETMEEZZ !! O herkeste olupta bende olmayan güzelim paracıklarınızı boşyere erkunta vermeyin gidin başka motor alın yaww :D :D

çok şakacısınız.